Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi elítélendő van abban, ha...

Mi elítélendő van abban, ha anya és apa szereti egymást akár a gyerek előtt is? (Puszi, ölelgetés)

Figyelt kérdés

Egy csomó kérdésben olvastam itt az oldalon erről, hogy gyerek előtt nem jó, nem kéne puszilkodni stb...

Egyszer le is írtam valahova, hogy én nagyon szerettem mikor anyáék puszilgatták egymást, vagy birkóztak, mert éreztem,hogy szeretik egymást. Még akkor is, 21 év után is így tudták egymást szeretni.

Megdöbbentem, hogy amiért ezt leírtam le lettem pontozva 0%-ra, ebből jött nekem a gondolat, hogy ezt nem tartják helyesnek az emberek.

Pedig szerintem aranyos dolog, ha elmondja pl: apuka a kislányának 'Épp olyan gyönyörű vagy mint anya' vagy megpuszilja. Mi rossz van abban, ha egy pár a gyerek előtt is kimutatja a szeretetét?


2012. ápr. 15. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

A hozzászólás egy részével egyetértek: meg lehet ölelni egymás vagy megcsókolni is akár, ez teljesen természetes dolog. Aki nem teszi, az a gyerek helyzetét nehezíti, aki mintha hiányában felnőttként nem tudja kimutatni az érzelmeit.

De azt nem gondolnám, hogy az apukának a kislány szépségét az anyukáéhoz kéne hasonlítani. Az anya szexuális partner, a kislány meg gyerek. Gyerek, és nem nő!!! Úgy is kell kezelni. Lehet ilyet mondani, hogy te vagy a legszebb kislány a világon (bár ez nyilván túlzás), de nem szabad anyuhoz hasonlítani.

2012. ápr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ebben semmi rossz nincs. Oké, vannak azért határok :P, de mint ahogy mondtad is, jó az, ha érzi a gyerek is, hogy a szülők szeretik egymást.


Gyerek előtt veszekedni bezzeg nem gond!

2012. ápr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Semmi rossz nincs benne, a puszi,ölelés a gyermek számára is megnyugvást jelent. De a smárolás stb. gyermek elõtt nem a lgjobb., legalábbis én igy gondolom. Nem vagyunk egy formák.
2012. ápr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom elképzelni, hogy valaki elítélné azt, ha két szülő a gyerek előtt ad egymás szájára puszit, vagy akár átölelik egymást. Nyilván itt a túlzásokról van szó, amit nemcsak a gyerek előtt nem csinálunk, hanem az utcán sem, vagy akár a buszon, villamoson. Egy szenvedélyesebb csókolózás már két emberre tartozik. Ez ugyanolyan, hogy valakinél megengedett, hogy az apuka pucérkodjon a lánya előtt, valakinél meg nem.
2012. ápr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

smárolásról én sem ejtettem egy szót sem, nem azt mondtam,hogy el kell kezdeni kiabálni valamelyik félnek a gyerek előtt,hogy mennyire kívánja a partnerét, de nem hiszem, hogy abból akármi baj is lehetne, hogyha apa kezébe a kicsi, és anya megjön valahonnan, és kap apától egy szájrapuszit


[link]


[link]


[link]

2012. ápr. 15. 22:09
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is szép dolog, ha a szülők szeretik egymást. Egy gyereknek ezt a példát kell követni.

Szerintem sokan azt ellenzik, ami egy puszinál, vagy ölelésnél több: nyelves csók, vagy szex a gyerek előtt. Nekem ez elég kellemetlen volt. Én mindig azt láttam, hogy anyám mellbimbóját fogdossa az új pasija, meg a lába közt matat és persze állandóan csókolóztak, meg nyitott ajtónál szexeltek, így mindent hallottam.

A gyengéd öleléssel, bókokkal és a puszival semmi gond nincs.

2012. ápr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor az én anyámat és nevelőapámat kéne látnotok.12 éve élnek együtt,és ma is mint két turbékoló galamb úgy ölelkeznek,puszilkodnak.Engem nem zavar,mert sokszor elviccelik a dolgot,és rengeteg poén is szokott lenni.Én 20 évesen csak remélni tudom,hogy egyszer ugyanilyen boldog leszel a feleségemmel,mint ők..

20/F

2012. ápr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
javítok: leszek
2012. ápr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ha odabújok apához, a kisfiam is jön és bújik hozzánk. Ha szájrapuszit adunk, és a fiam látja, ő is elkezd cuppogni. Úgy érzem, jó hatással van rá, szoktuk is mondani neki, hogy apa és anya nagyon szereti egymást. De itt kimerül a dolog, ízléztelen, nem gyereknek való dolgot nyilván nem művelünk előtte.
2012. ápr. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, az utolsó kettő nagyon aranyos volt sztori volt:)

az utolsóelőtti előtti, pedig számomra gusztustalan, ha már idáig elmennek a szülők

2012. ápr. 16. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!