Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen fotelt ajánlanátok...

Milyen fotelt ajánlanátok szoptatáshoz?

Figyelt kérdés

Valami Ikeás stílusú, fiatalos, nem túl drága fotel kellene a babaszobába szoptatáshoz. Nektek mi vált be, amiben kényelmes volt a szoptatás? Mennyire kényelmesek az alábbi fotelek, akinek van ilyen?

[link]


[link]


2012. ápr. 17. 17:19
 1/6 A kérdező kommentje:

Igazából egy ilyen tetszene, de nagyon drága! :(


[link]

2012. ápr. 17. 17:21
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk volt poang típusú fotelünk, én nem nagyon szerettem benne szoptatni, mert nagyon beleülős volt, alig bírtam felállni belőle a gyerekkel a karomban (főleg, ha álmos az ember).

Egyébként én utáltam fotelban szoptatni, én az ágyon ülve, falnak támaszkodva, felhúzott térdekkel tudtam csak szoptatni. Valaki csak fekve tud. Szóval semmiképpen ne vegyél drága fotelt, nem tudhatod előre, hogy neked hogy lesz kényelmes.

A kettő közül az elsőt ajánlanám inkább.

2012. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Már van egy kisfiam, az ő szobjában van kanapé, azon szoptattam ülve, mert nekem a fekve szoptatás nem jött be. Most viszont a baba szobájába nem fér be csak egy fotel, úgyhogy vennem kell valamilyet, mert éjjel ott fogok szoptatni, még ha nappal nem is.

2012. ápr. 17. 17:43
 4/6 anonim ***** válasza:

egyik sem jó

az elsőnek és a harmadiknak alacsony a támlája,a másodikból nehéz gyerekkel együtt felállni,főleg,ha császáros vagy

én fekve szoptattam,nagyon kényelmes volt

2012. ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a poang típusúból tényleg nehéz felállni, illetve nekem előre is kellett hajolnom benne, úgy volt kényelmes, ezért a derekamhoz egy párnát kellett tenni. Összességében sztem ez a fajta nem ideális szoptatáshoz
2012. ápr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem klasszikus fonott hintaszékem van, imádom:). Édesanyám is ebbe szoptatott minket, és nekünk is nagyon bevált.
2012. ápr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!