Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajánlanátok olyan babakocsit,...

Ajánlanátok olyan babakocsit, ami hasonlókat tud (lásd link), de nem ennyire drága?

Figyelt kérdés

Ez a kocsi maga a tökély számomra, csak brutál az ára. Főleg a nagy kerekei, a közel vízszintesig dönthetősége és a kicsi súlya tetszik (4. emeletről kell lecipelnem, pocsékak az útviszonyok, a babámnak még nagyon nem akaródzik ülni). Biztosan van hasonló más gyártóknál is, de én már elvesztem a sok cég és sokféle kocsi között. Előre is köszi!

[link]


2009. jún. 20. 00:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Graco kocsik is vannak olyan jók, mint amit belinkeltél.

Nekünk az elejétől fogva Graco van, és szuper. Elég magasnövésű a kisfiam, de még mindig jó. Már a sport részt használjuk, de tökéletes volt a vízszintes pozicióban is, hordozó is jó volt, és a több fokozatban dönthető háttámla, nagy kerekek (terepre szuper) is jól jött. Mi már a többedik gazdája vagyunk, de semmi baja nincs a kocsinak, strapabíró...

2009. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van, csak nem ez aszín, hanem barna-zöld.

50 ezer forintba került, annyi, hogy a szín, ami nekünk van tavalyi modell.

2009. jún. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!