Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek erről mi a véleményetek?

Nektek erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam egy ismerősömmel, látta, hogy babát várok, gratulált meg minden, aztán kérdezte, hogy fiú e vagy lány, mondtam, hogy egy jó erős egészséges kisfiú:)

Erre az volt a válasza, hogy ne legyek már ilyen magabiztos és ne bízzam el magam, mert nem én lennék az első akinek az utolsó napokban vagy szüléskor vagy szülés után hal meg a gyereke, mert valami baj lesz vele. Hogy mondhat valaki ilyet egy kismamának? Vagy csak engem dühít de rohadtul? Köpni, nyelni nem tudtam a reakcióján...


2012. ápr. 17. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Magát minősítette, tudom, könnyű mondani,de próbálj meg nem rá gondolni, csak idegesíted magad!

Szánalmas egy valaki...

2012. ápr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 TKI Ibolya ***** válasza:
70%
Az ilyen egy rosszindulatú vér paraszt bunkó!!!!!!!! Bocsi de ezt ki kellett mondanom! Ilyet nem mondunk várandós anyukának még ha így gondoljuk akkor sem!!!!! Amit én mondtam volna neki azt biztosan nem tette volna zsebre.Igen is így kell gondolkodni ahogyan te teszed POZITÍVAN!
2012. ápr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Amilyen vehemens vagyok tuti, hogy helyben megpofozom, majd utána lehordom a sárga földig. Ember az ilyen ?! Nem. De a legjobb reakció visszaszólni, hogy az olyan embereknek mint ő meg sem kellett volna születni. Nem véletlen volt Tajgetosz.
2012. ápr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, most megnyugodtam, hogy nem csak én hisztiztem be rajta... nem tudtam neki mit mondani, meg mondom őszintén, csak vállat húzogattam, pedig elég nagy pofájú vagyok, de egyszerűen olyan váratlanul ért egy ilyen megnyilvánulás, hogy teljes lebénított, erre nem bírtam hirtelen milyen választ adni.... de baromira kiborított, hogy hogyan mondhat valaki ilyet egy 28 hetes kismamának, hogy ne mond még, hogy egészséges a gyereked, mert már hány embernek kiderült szüléskor, hogy még sem egészséges, és még szülés előtt vagy közben meghalt... bakker ilyet még az ellenségemnek sem mondanék..
2012. ápr. 17. 21:57
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Hallod, hogy lehet valaki ekkor bunkó? Lehet csak irigykedik rád! Ne is foglalkozz vele, EGÉSZSÉGESEN fog születni a kisfiatok, és MINDEN RENDBEN lesz!!!!!! Boldog babavárást!
2012. ápr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy csak nemrég történt vele hasonló és azért mondta, bár ez ebben a formában sem mentség...


Amikor babát vártam, az egyik munkatársam a vetélését ecsetelte nekem teljes átéléssel. NEm szeretem az ilyen modortalan embereket, remélem, téged azért nem rázott meg nagyon.

2012. ápr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Az a velemenyem, hogy irigy. Konnyebb masba beleszurni a kest, mint sajat magan segiteni. Vagy nincs meg gyeke, vagy nem lesz neki tobb, de ilyen egy bunkot, hihetetlen.
2012. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

az hogy gusztustalan, undorító

én is belefutottam egy hasonlóba terhesen

még dolgoztam, amikor megkérdezte a munkaügyes kolléga hogy meddig szeretnék majd otthon maradni a babával, én meg mondtam hogy 2 évig semmiképp nem jönnék vissza dolgozni

erre az egyik "kedves" kolléganő megkérdezte hogy akkor sem megyek vissza előbb, ha meghal a baba?

így voltam én is ahogy te, hirtelen köpni nyelni nem tudtam, és máig nem fér a fejembe, hogy egyáltalán hogy jut ilyen az eszébe vkinek, és még fel is veti egy terhes kismamának? megáll az eszem most is :((

2012. ápr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó ég, milyen emberek vannak! A kérdezővel esett dolog sem semmi, de amit az utolsó hozzászóló írt, az végkép kiverte nálam a biztosítékot!Nekem elég problémás terhességem volt, ha nekem akkor ilyet mondott volna valaki, nem tudom, hogy előbb ütöttem volna, vagy sírtam volna- e hamarabb...
2012. ápr. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is bunkón válkaszolt, DE! nem lehet, hogy te meg nagyképűen, túl magabiztosan vágtad rá, hogy egészséges lesz?

Én most szülöm a 3.gyereket, de még most sem merem előre azt mondani, hogy makk egészséges lesz ő is, hiszen nem vagyok jós, és ilyent nem mondunk előre. Hiszen a legtöbb esetben még a neme sem lesz az, amit megjósolnak az ultrahangon.

Tényleg csak az a biztos, ami már megtörtént.

2012. ápr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!