Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek erről mi a véleményetek?

Nektek erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam egy ismerősömmel, látta, hogy babát várok, gratulált meg minden, aztán kérdezte, hogy fiú e vagy lány, mondtam, hogy egy jó erős egészséges kisfiú:)

Erre az volt a válasza, hogy ne legyek már ilyen magabiztos és ne bízzam el magam, mert nem én lennék az első akinek az utolsó napokban vagy szüléskor vagy szülés után hal meg a gyereke, mert valami baj lesz vele. Hogy mondhat valaki ilyet egy kismamának? Vagy csak engem dühít de rohadtul? Köpni, nyelni nem tudtam a reakcióján...


2012. ápr. 17. 21:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.. utolsó: nem, egyáltalán nem hiszem, hogy nagyképű lettem volna.. csak mosolyogva mondtam neki, hogy erős, egészséges kisfiú, jó nagyokat belém rugdal, most ezt nem úgy értettem, hogy makk egészséges a még meg nem született gyerekem, ezt úgy értettem, h erős egészséges, mert, hogy nagyon aktív és eddig minden eredményem nagyon jó, tehát nem hencegtem vele, hogy egészséges. De még ha úgy is lett volna, gondoljon magában amit akar, de egy kismamának akkor se mondogasson már ilyeneket... így is olvasni elég rémhírt (rémkérdést) itt meg mindenhol a világban, nem kell még nekem az is, hogy ő rátegyen egy lapáttal azzal, hogy közli, hogy ne igyak előre a medve bőrére, mert még nem biztos az, hogy egészséges... vagy még ha hencegtem is volna (amit nem tettem ) akkor is mondja azt, hogy ne bízzam el magam mert másnak is született már BETEG babája jó eredményekkel, nem pedig másnak is született már HALOTT gyereke.. azért van különbség a kettő között és még azóta is ezen rágódok, hogy tényleg ilyen emberek léteznek basszus... én még egy nagyképű kismama orra alá se dörgölnék ilyesmit, ez baromi nagy tapintatlanság,még ha így is gondolja... nem tudok róla, hogy megtörtént vele, bár nem hiszem, mert még csak 20 éves, így nem gondolom, hogy volt egy ilyen esete, meg azért tartottam én vele a kapcsolatot, úgy 4-5 hónapja nem beszélünk csak, így az előtte levő életéről azért tudok, és nem volt terhes.. azt tudom, hogy PCOs de szerintem attól még lehet neki babája
2012. ápr. 18. 09:26
 12/12 anonim ***** válasza:

Akkor pedig felejtsd el az egészet. Koncentrálj a születendő babádra.

Ha meglátod, menj át az utca másik oldalára.

Sajnos mindig is voltak és lesznek is buta, irigy, megkeseredett emberek:(

2012. ápr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!