Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ki a hibás Én...

Mit csináljak? Ki a hibás Én vagy az eladó? Gyerekülést vettem (kiddy infinity pro) használtan amihez nem volt az a védő pajzs (karfa), de én nem is tudtam hogy ez hozzá tartozik csak amikor itthon utána néztem hogy kell bekötni.

Figyelt kérdés
tegnap fél 5 kor volt zárás előtt amikor vettük.ma vissza mentem vissza vittem.elmondtam mi a problémám amit meg akart magyarázni hogy nem minden típusnak kell meg van ez a védő párna.mondtam hogy én utána néztem és ez tartozék,sőt párna is kéne hozzá a feneke alá.azt mondta akkor válasszak másikat.de nekem nem tetszenek a többi ülések.kérdeztem hogy a pénzt nem adná-e vissza mivel nem az én hibámból hiányos használhatatlan az ülés.mert nem lehet bekötni.nem lehet le kell vásárolni.ennyiért már újat néztem ma csak ez olyan jónak tűnt a teszteken is.4 baby-t néztem most.de nem adja vissza a pénzem az eladó nő.most kinek van igaza nekem vagy a hölgynek???és miért?szerintem ha ilyennel foglalkozik tudnia kellet volna mik a tartozékok,nem nekem kellet volna észre vennem.az ülés oldalán is rajt van az bekötési útmutatón.mutattam is neki.jaa és nem kaptam számlát sőt ma hogy ott hagytam az ülést semmilyen parit sem adott amivel igazolnám.

2012. ápr. 20. 12:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Most akkor ez új ülés amire kicserélte?

2 rugó nem a világ, ha jó ez az ülés, akkor hagyd a francba mostmár, de remélem erről már kértél számlát...? :-)))

2012. ápr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
ez is egy használt de nagyon megkímélt.olyan mintha csak ki lett volna mosva.osann 9-36kg.de a kisfiam szereti.a házban is beleül.de azért az eladónak szerintem nem fogom szó nélkül hagyni hogy olcsóbb újan.járok még arra úgyis.nehogy jól aludjon.én sem tudtam napokig aludni.elég kellemetlen.mellette persze hallgatok a férjemtől is....
2012. ápr. 25. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!