Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Barnás folyásom volt, alhasi...

Barnás folyásom volt, alhasi fájadalmam, mi lehet a gond velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy olyan kérdéssel fordulok bizalommal hozzátok,hogy: feb 19.-én múlt el a mensim (7 napig volt meg) rá 12 napra együtt voltunk a párommal,utána márc. 30.-án volt egy nagyon pici vérzésem,aztán semmi egészen ápr 18.-áig,amikor ilyen barnás vérzésem volt(nem intenzív) 3 napig ,azóta pedig ismét semmi. Szurkál a hasam néha,néha feszül (olyan,mintha felpuffadnék), a "nagywc" 3-4 naponta sikerül.Azt még tudni kell,hogy rendszertelen a mensim. Terhességi tesztet nagyon nem szeretnék venni,mert már 3x koppantam. Van valami ötletetek? Valószínűleg terhes vagyok,vagy valami más is okozhatja?
2012. ápr. 21. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
valami fertőzés vagy gyulladás lehet.
2012. ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De a fertőzés vagy gyulladás okoz ilyen mensi szerű barnás vérzést?
2012. ápr. 21. 22:44
 3/9 A kérdező kommentje:
Látom sokan nem segítenek :(
2012. ápr. 22. 13:26
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem meg ellőhetnél egy tesztet. :) A 30.-ai vérzés lehetett beágyazódási vérzés is akár. Oké, hogy rendszertelen a mensid, de utoljára februárban volt meg, most meg mindjárt május van.

Én is barnáztam a terhességem elején. Arra viszont gyógyszer kell. Úgyhogy tesztelj és akármi is lesz az eredmény irány a doki! Mert ha baba van, akkor azért, ha meg nincs akkor meg azért, hogy vajon miért nem jött meg.

A puffadás is lehet terhes tünet.

Semmilyen más tüneted nincs? Fáradékonyság, szédülés, hányinger?

Mindenesetre én szurkolok! :)

Majd írd meg, hogy mi lett!

2012. ápr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát ma egész nap émelygett a gyomrom,és mintha egész nap szédültem volna. 2-3 hete volt már egy ilyen napom,hogy émelygéssel telt,bevettem egy B6-ot,de nem múlt el,akkor azt hittem,hogy biztos bekaptam azt a vírust,ami épp akkor terjengett. Ha terhes lennék,akkor napi szinten lenne hányingerem,émelygésem? A fenti adatokból számítva már látszana valami a hasamon? (Nem voltam még terhes,ezért vannak ilyen "buta" kérdéseim.)
2012. ápr. 22. 18:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Az utolsó mensidből számolva, olyan 10-11 hetes terhes lehetsz. Ennyi idősen nekem még csak a puffadástól volt pocakom. Nem törvényszerű, hogy minden nap rosszul érezd magad. Ismerek olyat, akinek csak 1-2 rosszulléte volt a terhessége elején, tehát nem volt folyamatos. Viszont ha terhes vagy, lassan már a genetikai Uh-ra kéne menned, úgyhogy fontos lenne azt a tesztet megcsinálni!

Még mindig szurkolok! :)

De ha mégsincs baba, akkor sem kell elszomorodni, a 4 koppanás még nem a világ vége. Mi két évet vártunk a kisfiamra. Az összesen 23 koppanás. :)

2012. ápr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja! Még egy dolog. Nézd meg a cicijeidet. Ha átlátszanak rajta az erek (olyan mintha elvékonyodna a bőr), és régebben nem látszottak, akkor is reménykedhetsz a babában.Itt soha nem olvasom, így lehet, hogy csak nekem, a húgomnak és egy barátnőmnek volt ez tünete a terhességnek. De ezt már a rosszullétek előtt tapasztaltuk mindannyian.
2012. ápr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na megint én! :) Az előbb rosszul számoltam. Csak 9-10 hetes lehetsz.
2012. ápr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Majd meglátjuk. :) Szólok,ha tudok valamit :) Köszi szépen a segítséget! :)
2012. ápr. 22. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!