Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Járt már igy valaki? 2 nap...

Járt már igy valaki? 2 nap alatt menszis vérzésel lezajlik a vetélés?

Figyelt kérdés
volt már valaki olyan helyzetben h késett a menszie 3 hetet voltak terhes tünetei a höje magas volt és 3 hét után megjött neki? de nem ugy mint vetéléskor hanem mint menszikor és tulélte a babája?
2012. ápr. 2. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Sajnos igen,nem is régen,ezt én kérdeztem amit belinkeltem neked:(

Rólad van szó?Voltál orvosnál?

2012. ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az lemaradt hogy nem voltam orvosnál
2012. ápr. 2. 13:13
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod
2012. ápr. 2. 13:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha 3 hetet késett és a vérzés most pár napon belül volt,akkor ha el is ment a baba akkor még a teszt ki tudja mutatni,ha negativ akkor nem is volt,ami jobb mintha elment volna!Szerintem érdemes egy tesztet csinálni és ha pozitiv akkor dokihoz kellene menni,ha negatív akkor lehet hogy csak a hormonok játszadoznak!

A legjobbakat kívánom!

2012. ápr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat de a kérdés igazáboszolt h volt e olyan akinek ezt tulélte a babája?
2012. ápr. 2. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!