Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell állandóan lepontozn...

Miért kell állandóan lepontozni a másikat?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, az eszem áll meg néha... Konkrét eset: 12 hetes pocakról kellett képet linkelni. Belinkeltem szerkesztve a képet, mert ruhátlanul vagyok rajta, és az olyan részeket kivágtam. Erre a válaszom 0%-ban hasznos... Ezek szerint már válaszolni sem érdemes?
2012. máj. 7. 15:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%
Én rendes voltam és mindenkit felpontoztam. Legyen már egy kis örömünk nekünk is :)
2012. máj. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%

4 vagyok.

Látod megint le lettem pontozva. De csak azért mert nem azt írtam amit hallani akarnak hanem a véleményem. Sajnálom, hogy ilyen kétszínű és rosszmájú emberek vannak a világon. De úgy látszik már tényleg nem érdemes válaszolni.

2012. máj. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm minden Kedves Válaszolónak!

Elég elszomorító, hogy valakinek ez a kedvenc szórakozása! De ne is érje ennél nagyobb öröm az életben! Az biztos, hogy én mindenkit felpontoztam, mert NEKEM minden válasz hasznos volt! (Nem is értem, hogy miért nem a kérdezőnek a dolga ez az egész pontozósdi.)

2012. máj. 8. 09:27
 14/14 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eljegyzes..


Szerintetek normálisak?! Itt mi alapján pontoztak?

Ha drága volt azért, ha olcsó azért...

Komolyan forog a gyomrom az emberi ostobaságtól!

Szerintem sokkal jobb lenne ez az oldal pontozás nélkül!

2012. máj. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!