Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Havi mennyi bevételre milyen...

Havi mennyi bevételre milyen körülményekre mertetek/mertek 4 gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
Főképp olyanokat kérdezek akiknek nincs hatalmas kert meg háztáji ahol az ételek egy jó részét megtermelik maguknak. Tudom, hogy az igényektől is függ, de mégis úgy nagyjából.
2012. máj. 11. 08:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem négy gyerekem van.Mennyi pénzből jöttök ki 3 gyerek mellett?

Nekünk kb 300 000 ft a bevételünk,de ez is nagyon kevés,mert sok a hitelünk.Már az kb 100 000 ft.

Ha nem lenne hitel tök jó lenne.

Egyre nagyobbak a gyerekek és egyre nagyobb az igény.

2012. máj. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

most így hirtelen minimum havi 400.000-500.000t mondanék és az még nem is lenne luxus.


ez az igényeknél azt jelentené, hogy ne jelentsen gondot a számlák befizetése, bevásárlás, gyerekeknek lehessen valamilyen fizetős hobbi/különprogram, amit akarnak. 1-2 alkalommal egy évben beleférjen egy nyaralás, ne adj Isten, félre is tudjanak tenni egy picit. Nekem ezek az igényeim. Kevesebb pénzből élünk jóval, de csak egy gyerekünk van. Szeretnénk majd tesót neki, de ebbe az anyagiak is beleszólnak, majd meglátjuk.

2012. máj. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!