Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Igazam van szerintetek ez...

Igazam van szerintetek ez ügyben? (Anyós, rokon kérdés)

Figyelt kérdés
Az anyósomékkal lakunk egy házban, de külön bejárattal. Van egy 23 hós kisfiam, aki most lábalt ki egy vírusos betegségből. A sógornőm a tetőtérben lakik két gyerekével, 3 és 8 évesek. A kisebbik lánya állandóan le akar jönni megnézni, hogyan fűrdetem a kisfiam. Már jó párszor le is jöttek, de semmi más nem történt csak zsibongás, és a kislány rosszalkodott, ugrált az ágyon. Engem zavar ez a helyzet, hogy az amúgy is szűkös kis szobában(3X4 m), ott vagyok én, a kisfiam, az anyós, a sógornő, és a két lánya. Szóval ma is hisztizett a kislány én meg nemet mondtam, de láttam, hogy megsértődtek. Aztán meg elmagyaráztam az anyósomnak, hogy a kisfiamat fürdetésnél már nem kell felpörgetni, fontos neki a nyugalom, egyébként is fáradt, és nyűgös, főleg, hogy az orrát is állandóan le kell szívni. Szóval mi a véleményetek erről? Miért lennék én köteles állandóan fogadni őket?
2012. máj. 11. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van én is megunnám.1x-2x még belefér,de állandóan még akkor se ha nem 3x4 méteren lennétek.Nálunk utána kakaó,és fekvés,nem hiányoznak vendégek.Főleg ha beteg is a pici.Ők a tapintatlanok.
2012. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van! Én is utálom, ha fürdéskor nyüzsi van. Akkor már nyugira van szüksége a gyereknek.
2012. máj. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Húúú, én biztosan megőrülnék, ha állandóan ott lábatlankodnának nálunk. Még akkor, is ha a legközelebbi rokonokról van szó. Én este már sokszor le is veszem a nadrágomat, mert kényelmesebb csak bugyiban hajolgatni a kádnál, meg ha kiveszem a lányom a vízből, akkor nem lesz mindenem csupa víz.

Szörnyű lenne, ha mindig "viselkednem" kellene a saját lakrészemben.

Már azért is minden elismerésem neked, hogy ezt a fajta együttlakást elviseled!

Jól tetted, hogy elküldted őket. Ha pedig nem értik, az szomorú, de akkor se engedj!!


Én már attól tök ideg vagyok, ha a vendégek sokáig maradnak és nem tudjuk időben lefektetni a gyereket.


2 éves kislány anyukája

2012. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik válaszolónak igaza van, ne hagyd magad. Ok, ha 1-2x előfordul, ok, tűrni kell, de rendszeresen, na ne. Este a kicsinek már nyugalom kell és nem az, hogy nagyobb gyerekek felpörgessék! Tényleg lehetnének tapintatosak. Próbálj ne összeveszni velük, biztosan okosan megoldod!
2012. máj. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is elhajtanám őket...
2012. máj. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!