Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, mi a véleményetek...

Anyukák, mi a véleményetek erről a dologról?

Figyelt kérdés

Adva van egy nagyon régi lakótelep. Mivel régi, a legtöbbje már idősebb ember vagy középkorú. Pár éve a lakótelep két, legközelebb lévő háza közép odatettek egy játszóteret.

A probléma nem azzal van, hogy ott játszanak a gyerekek, hanem, hogy sikítoznak, üvöltöznek, a szülők le sem ....ják, telefonálnak, beszélgetnek egymással. Ha meg valaki ki mer szólni, hogy szóljon a gyerekre, hogy halkabban is lehet ám játszani, akkor az igen kedves szülő simán leprostituáltozza(bocs, csak így engedte kiírni a kérdést) a 60-70 éves nőt. Illetve a kedvencem: "neked már a sírban a helyed..."--> Ez egy anyuka szájából hangzott el. Mi a véleményetek erről a helyzetről.

Ja, és a legszebb: Senki meg nem kérdezte a lakókat, hogy építhetnek-e oda játszóteret!


2012. máj. 12. 15:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

De te az vagy! Arról nem is beszélve ,hogy feltettél egy kérdést és aki nincs ugyan azon a véleményen,mint te azt már lehurrogod és nem valami "udvarias" módon válaszolsz.

Biztos jó lehet veled együtt élni, illetve barátkozni veled.

2012. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Azt kérdezted,mi a véleményünk rről... Többen leírták. Te nem a véleményünket akartad tudni,hanem azt vártad,hogy mindenki ájuldozni fog,hogy Úr Isten, micsoda dolog ez... Ha ennyire fel vagy háborodva,tegyél valamit ellene-megsúgom,nem fogsz tudni- és ne véleményt kérj,mert az lehet eltérő is. A hangnemedből ítélve nem szívesen lennék a szomszédod, az én gyerekeim is szeretnek játszani és hangoskodni a játszótéren. Merthogy a játszótér AZÉRT VAN. Én sem szeretem,mikor felhallatszik,de tudomásul vettem,hogy ez a hely AZÉRT VAN. ennyi.

Természetesen a leprostizással és a sírban van a helyed dumával nemértek én sem egyet,de nem hiszem,hogy ez egy ide való kérdés lenne.

2012. máj. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a te gyerekeid nem üvöltenek a játszótéren hanem suttognak, az nem a te érdemed és nevelésed, hanem léteznek ilyen ritka jó gyerekek is. Inkább örülj ennek, és ne a többi gyereket és szüleiket nézd le, amiért nem tudják lecsitítani vagy megnevelni a gyereküket.

Ismerem az ilyen fajta szülőket, van egy áldott jó gyerekük, aki genetikailag jó, életében nem kellett fegyelmezni semmiért, és ő oktatja ki a többi szülőt, hogy nem tudja megneveli a gyerekét.

Ha neked is eleven, nagyhangú gyerekeid lennének, akkor most mi lenne a véleményed a témával kapcsolatban????

2012. máj. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Na, utolsónál a pont!
2012. máj. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Hangzavar van a játszótéren, mik nincsenek? Játszanak, hangoskodnak, nevetnek hangosan, egymásnak kiabálnak fogocska közben. Hol tegyék, ha nem a játszótéren?
2012. máj. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy játszótéren nem egéz álló nap van ricsaj. Onnan tudom, hogy a mi ablakunk alatt is van egy.

És az is vicces, hogy a pihenni vágyásról beszél a kérdező.

Nos.

Napközben a gyerekek iskolában, óvodában. Du. 4-8 közt van ott a legnagyobb élet, akkor játszik az a korosztály, akikről a kérdező beszél.

Ugyan ne mondja már nekem egy dolgozó középkorú se, hogy ő pihenni akarna délután 4-8ig???

Pihenni éjszaka kell. Meg ebéd után egy órácskát esetleg.

2012. máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!