Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Angliába szülni. Hogy megy?...

Csincsilla kérdése:

Angliába szülni. Hogy megy? Anyagi támogatások?

Figyelt kérdés
Párommal Angliába költöznénk,ott szeretne tőlem gyereket.Mik járnak a baba után,szülés után?Jobb ott a támogatás mint itthon?
2012. máj. 17. 11:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem nővérem londonba szülte kislányát hogy pntosan mik meg menyi jár azt nem tudom mert ez függ atól is hogy egy bizonyos ledolgozott időnek kell lenni angliába ahoz hogy családi pótlékot igényelhess hogy az ott menyi azt nem tudom csak azt hogy ha ott már igényelted és utána hazajössz itt már nem igényelheted hogy mik vannak még ott azt nem tudom pontosan azt tudom hogy nővéremék kaptak egy családi házat a gyerek után és ott lakhatnak amíg a gyerek 2vagy 5 éves nem lesz ezt sem tudom pontosan nővérem szerint ott jobban megéri gyereket vállalni mint ittohl
2012. máj. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!