Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek a szomszéd kutyájával?

Mit tegyek a szomszéd kutyájával?

Figyelt kérdés
Ha a napi séta során, mikor kijövünk a babakocsival a házból egy "család" a nagytestű kutyáját szabadon(póráz és szájkosár nélkül) sétáltatja.A hideg réz amikor elmegyünk melletük.Valaki valamit tud javasolni?Ha feljelentés lehetséges...Köszönöm szépen, bármilyen információt szivesen veszek :D, mert már annyira kivagyok.
2012. máj. 17. 13:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
67%
Figyelj, miért akarod feljelentgetni? Kedves mosollyal, szinte bocsánatkérően (olyan aranyosan) szólsz neki, hogy ne haragudjon, nagyon félek a kutyáktól, megfogná, amíg elmegyek maguk mellett?
2012. máj. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
53%
Azt tényleg jó lenne tudni, hogy miért félsz tőle annyira?
2012. máj. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
24%

Utolso valaszoloval ertek egyet en is!

Ti nem tudjatok,hogy a kutya KISZAMITHATATLAN???Mert igenis az meg ha baratsagosnak is mondana a gazdaja.

Kerdezo en a gazdinak szolnek eloszor,ha nem fogja fel akkor tennek komolyabb lepeseket.

2012. máj. 18. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
53%

Kedves utolsó 2 válaszoló. Tényleg nem tudom, hogy milyen a gyerek és milyen a kutya. 2 gyerekem van és 2 német juhászom. Anyukáméknál szintén 2 kutya és 3 macska, ahová minden nap járunk.

A megoldás keresése nem azt jelenti, hogy valaki gyökér lenne, de ahhoz is kell egy bizonyos fajta intelligencia, hogy végigolvassátok a válaszokat.

Nem egy olyan ismerősom van, akinek még orvosi segítség mellett sem jön össze a baba és a kutyát tekintik gyereknek.

Egyébként meg a tények alapos ismerete nélkül nagyon csúnya dolog bárkit is sértegetni. Mert a kérdező még nem adott semmilyen választ arra a kérdésemre, hogy mi az oka a hatalmas félelmének.

2012. máj. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
11%

Ha a nagytestű kutya támadni akar akkor mit sem ér a póráz.Váratlan pillanatban kitépi a gazdi kezéből és annyi.

Lehet ,hogy kiszámíthatatlanok a kutyák.De amelyik nevelve van annál nem történnek ilyenek. Nézzetek szét a rendőrkutyák is emberre támadnak és nem vesztik el úgy a fejüket,hogy halált okozzanak az embernek. Egy jó gazdi nem 3 hónapig neveli a kutyáját ,hanem folyamatosan. Ha minden nap a szabályok szerint sétálnak és egyszer sincs ,hogy a gazdi enged a kutya vágyának akkor semmi baj nem történhet.

Amúgy ha ennyire féltek akkor a póráz ne számítson, ne vegyétek el a kutya szabadságát. Beszéljetek a gazdikkal,hogy nem szeretnél problémát,ezért megkérnéd őket,hogy szájkosárral sétáltassák a kutyát.Így szabadon maradhat , de mégsem tud harapni. Mindenki örül és mindenki boldogan sétál :)

2012. máj. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
22%

Koszonom a lepontozast!

Az utanam valaszolonak uzenem,hogy koszonom,hogy megkerdojelezed az inteligenciamat es kepzeld az osszes valaszt elolvastam.

Egyebkent meg kulfoldon elek es itt valahogy mindenki betudja tartani a porazt es a szajkosarat. Vajon miert?Ja,es itt nem latsz kobor kutyat sem. Ez a magyar embereknek miert esik nehezere foleg,hogy "elvileg" meg ez a szabaly is?

Es nem,semmi bajom a kutyakkal mert en is ugy nottem fel,hogy volt kutyank. A szuleimnek jelenleg egy berni pasztor kutyaja van ami ugye nem eppen kicsi.

De az utcan a kutya igenis legyen porazon mert el kell fogadni azt,hogy valaki fel a kutyaktol es felti a gyereke es a sajat testi epseget. A kutya ugyanis mint mar irtam kiszamithatatlan.

Na ennek a felfogasahoz is ugy tunik egy "bizonyos inteligencia" kell.

Ja es nem ertem a lepontozast mert nem arra biztattam a kerdezot,hogy jelentse fel hanem,hogy eloszor beszeljen vele. De gondolom a tobbi velemennyel nem egyezo valaszt mar le kell pontozni.

Hat valjek egezsegetekre es varom a kovetkezo adag lepontozast!!!

2012. máj. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
37%

Egyébként, kíváncsi lennék rá, hogy a kérdező miért nem reagál semmire és miért nem válaszol a kérdésekre. Ha annyira kétségbe van esve, meg ideges, és minden információt szívesen vesz, akkor ez hogy is van?

Vagy itt csak egy vita generálása volt a lényeg?

2012. máj. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok "hasznos" választ, szép napot mindenkinek.

Utolsó alkalom volt, hogy megnyitottam ezt a honlapot :(.

2012. máj. 19. 21:39
 19/24 anonim válasza:
31%
Kedves kérdező. Sajnos ebben az országban ez van ha valaki megmeri kérdőjelezni a "drága gazdik" véleményét. És nekünk, kutya nélkül jól megleévőknek kussba kell lenni mindig, és tűrni.
2012. máj. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
56%
Miért?Visszafele sem működik nálad,se a kérdezőnél és még jó pár embernél.Nálatok meg az van,hogy a kutyás fogja be a száját ,még akkor is ha a "családtagját" is szidják.
2012. máj. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!