Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » őszintén nektek ilyenről mi a...

őszintén nektek ilyenről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
én egy kicsit kiakadtam rajta... : [link]
2012. máj. 18. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

háháháhá...hát ez mekkora..

Én tuti meglepődnék ha a gyerekem verdás tortája mellett lenne egy nagy broki torta is...akárkinek is szánták, azt hiszem feldugnám a valagába annak aki odahozta a gyerekem bulijára.

Nem helyénvaló.

2012. máj. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Úúúúr Isteeen!
2012. máj. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hogy mi a véleményem?

Semmi jó!!


Üdv: 3 lányos

2012. máj. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most ki kapta?

Nem bizos,hogy a kislány.


4 gyerkőc anyukája

2012. máj. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem a mamáé lehet, mert mintha 50-es gyertya lenne rajta.

Egyébként nagyon gáz szerintem.

2012. máj. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem a kislány kapta,de akkor is durva,hogy ilyen van előtte... még ha Ő nincs is tisztában annak a tortának a "mi voltával", de aki oda tette azt a tortát...


Üdv: 3 l.

2012. máj. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom... nem hiszem, hogy a kislánynak szól, de szerintem egy felnőttnek egy ilyen tortát csak felnőtt társaságban kéne átadni, nem pedig egy olyan helyen, ahol van egy kislány, vagy esetleg több... én fennakadtam rajta, főleg, hogy a kislány lehet kb. 8 éves így ránézésre, amikor én annyi voltam, akkor már tudtam, hogy mi az, amit a torta ábrázol, mert volt egykét olyan családból származó gyerek a suliban, akik így mindenkit felvilágosítottak...
2012. máj. 18. 18:59
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Őszinte véleményem?

Hát a kislány tortáján 3 gyertya van, szóval talán 3 éves, és nem úgy nézem, hogy annyira izgatná ez a kuki-torta.


Plusz mai napig emlékszem rá, amikor anya kollégáitól kapott egy nyalókát pénisz alakúra formával, amit jól eldugott előlünk, és öcsém (!!) találta meg kb 6-7 évesen - felmászott a szekrénybe, mert tudta, hogy ott vannak az édességek eldugva - és nagyon boldog volt, hogy ekkora nyalókát talált magának. Össze-vissza szaladgált a lakásban a kuki-nyalókával, és nem értette, hogy anya miért akarja elvenni tőle.

Számára az nem volt semmi más, csak egy nyalóka. :D Ezek gyerekek, értem én, hogy talán ilyen nyíltan nem kéne elé tolni a tortát, dehogy szerintem semmi baja nem lesz tőle a kislánynak, az is biztos...

2012. máj. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

jó massza lehet anyuci, ha ilyen tortával lepték meg.

Amúgy meg kretén dolog egy kislány születésnapján egy ilyen tortával lefotózni... már csak a későbbiekre gondolva,mikor kb kamaszként visszanézi a fotókat!

2012. máj. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egy világítótorony .-)
2012. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!