Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Őszintén, mire gondoltok...

Őszintén, mire gondoltok először, amikor külső szemlélőként azt látod, hogy egy anyuka havi 2szer 4-5 órára rábízza bébiszitterre a 3 gyerekét és elmegy programra a férjével?

Figyelt kérdés

A gyerekek 5, és 3 évesek és 10 hónapos a legkisebb.

Havi 2szer fél nap. És úgy 3-4 havonta pedig egy egész napra. Így első gondolatotok mi?



2012. máj. 17. 13:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%
Arra, hogy nem akar megőrülni, és nem akarja, hogy tönkremenjen a házassága.
2012. máj. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy jól teszi. Azért mert anyuka lett még ember maradt, emberi szükségletekkel! Havi 2 alkalommal elmenni néhány órára nem bűn. A gyerekeknek is sokkal jobb, hogy az anyukájuk vidám, kipihent nő, nem pedig egy idegbeteg házisárkány. :)
2012. máj. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolnék, hogy jól csinálja :) Már én is úgy elmennék moziba, vagy vacsorázni a férjemmel kettesben. De egyenlőre max 1órára tudok csak elmenni havonta (kozmetikushoz) - 200hós a picim
2012. máj. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
mármint 20, nem 200 hós :D
2012. máj. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
73%

Hát, hogy de jó neki, hogy van 3 gyermeke.

Aztán de jó neki, hogy a férje is igényt tart ilyen programokra.

Ugyanakkor de rossz neki, hogy bébiszitterra kell bíznia a gyerekeket és nem oldható meg máshogy.

2012. máj. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
96%
Hogy biztos nincs egyéb segítségük, pl. Nagymama, elfoglalt, vagy már talán nem is él, viszont anyagilag megtehetik, hogy bébiszitter töltse be ezt a szerepet.
2012. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

De jó neki.

Én is ezt csinálnám, ha lenne rá lehetőségem.

2012. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jogos. Neki is jár a kikapcsolódás. Azzal hogy anyuka lett, még nem kell lemondani egy kis szórakozásról. Van amikor mi is elvisszük a gyereket a nagyszülőkhöz, és elmegyünk moziba vagy kajálni.
2012. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
őszintén? irigylem
2012. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Köszi várok még válaszokat!!

Miért van az akkor hogy én csak a negatívat kapom erre meg a ferde nézést ???

Sose bíztam senkire őket korábban de rájöttem hogy muszáj a férjemmel egymással is törődnünk a gyerekeken kívül, és akkor azt kapom vissza hátulról hogy minek kellett 3 gyerek ha nem bírok velük...nem értem, hogy havi 2szer pár óra miért egyenlő azzal hogy nem bírok velük?

És hogy idegenre merem bízni őket...hát istenem, mégis mit tehetnék, ha nincsenek nagyszülők?

2012. máj. 17. 13:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!