Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Háda turkálókról mit gondoltok?

Háda turkálókról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Jók?Budapesten melyik a legjobb?A kilós vagy a darabáras a jobb?Mikor van árucsere?
2012. máj. 22. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:

A Rákóczi úton állítólag van egy jó s kimondott gyerek,minden hónap első szerdáján van teljes árucsere,így ilyenkor kígyózik a sor.Még nem voltam,de már tervbe van.

A Camponába most hétvégén voltam az databáras,de szerintem nagyon drága,s nem annyira jó.


4 gyerkőc anyukája

2012. máj. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer voltam az érdi hádában, nem rosszak a ruhák, de használthoz képest szerintem elég drága.
2012. máj. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A pestieket nem ismerem, de én azt veszem észre, hogy nálunk pl. lassan már minden régóta meglévő turkálóból Háda lesz.

Én leginkább olyanban szeretek vásárolni, ami vállfás ugyan, de kilós ár van. Ahol darabra van, ott kicsit el vannak szállva az árakkal, bár néha ott is ki lehet olyan dolgokat fogni, amik nagyon megérik, én pl. vettem ott nagyon csinos alkalmi ruhát 3000-ért.

Viszont az ilyen ömlesztett ruhakupacokat nem nagyon szeretem, olyanba nem szoktam járni.

2012. máj. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A Rákóczi úton a baba-gyerek turkáló jó, mi szeretjük. 2x voltunk eddig.


Az árak viszont néha tényleg magasak, de lehet találni olcsót is. Mi bodyt vettünk 200-250 ft-ért, mintásat.

2012. máj. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A Rákóczi útas az darabáras vagy kilós?
2012. máj. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A ruha darabáras, az egyéb dolgok kilósak.
2012. máj. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a csepeliben voltam párszor. Nem olcsó, viszont még mindig olcsóbb, mint a tesco-ban és társaiban az akciós ruha. És ezek azért márkásak is. Nagyon szép ruhákat találok mindig a lányomnak. Amúgy ez kilós és én jobban is szeretem a kilósat. Szerintem olcsóbb, mint a darabáras. Babaruhában mindenképpen.
2012. máj. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a csepelibe szoktam menni. Ki kell fogni, találtam már nagyon jó rucikat, de van, hogy semmi nincs. Mikor árukészlet csere van, akkor meg nincs idegzetem menni, annyira tele van, hogy mozdulni sem lehet. Nekem egyébként a tescos rucikkal sincs bajom, ha le vannak értékelve 50 70 %-kal, inkább ott veszem meg, mint a turiban.
2012. máj. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mi a lehel térnél lakunk, ott 2 is van. Ami pont a metrónál van, az jó, a másik nem. Bár sajna már nem olyan jó a gyerek részleg mint régebben (bár főleg az a baj, hogy pont a gyerekeim mérete nincs, mert csak baba és 4-5 év feletti van)

voltam 1x a duna plazaban is, ott irtó jó dolgokat vettem magamnak pár perc alatt (ennyit engedtek a gyerekek), de ott meg se tudtam nézni a gyerekruhákat

2012. máj. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Lurdyban voltam párszor, de többször nem megyek, mert ahhoz képest hogy használt szerintem drága egy kissé. a gyerekruhák még talán nem is annyira, de a felnőttek igencsak borsos árúak.
2012. máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!