Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a turkálókról?

Mit gondoltok a turkálókról?

Figyelt kérdés
Én eddig elítéltem őket, h pfuj, mások levetett ruháit nem fogom hordani... de ma benéztem egy turiba, h na azért mégis csak meg kéne nézni egyszer... És vettem is 2 felsőt, 1500 Ft volt összesen :D Szerintem még többet is vettem volna, ha van időm jobban körülnézni és próbálni is. Vannak borzasztó dolgok is, de lehet találni tök jókat is! :D
2011. aug. 17. 19:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem őket, mert a divatos ruhák sose álltak jól, a boltokban meg azok vannak :D. Pl. boltban alig van trapézos farmer, turkáló teli van velük nekem meg nagy lábam van, szeretem nagyjából eltakarni :D. Ráadásul sokkal olcsóbb. Arról meg annyit hogy pfuj mások levetett ruhái, bemész egy boltba, felpróbálta előtted mást, kb. ugyanott tartunk.
2011. aug. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden ruham onnan van es imadom. Folyton dicsernek, hogy milyen jol nezek ki es olyan jo bemondani, hogy ja, 300 ft volt. :D Az angol turikba kifejezetten, markas, tartos ruhak vannak. Nekem az eskuvoi ruham is onnan van es csodaszep! Vannak "gagyi turik", de kis tapasztalattal hamar belejossz es megtalalod a jokat.
2011. aug. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, adhatnál pár tippet (remélem pesti vagy :))
2011. aug. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ja igen a pesti szuper turik nekem is jöhetnek!!! :D
2011. aug. 17. 19:53
 5/18 anonim válasza:
100%
Semmi baj nincs a turkálókkal. Én nagyon szeretem, mert lehet jó dolgokat találni. Akár a saját, egyedi stílusodnak megfelelő ruhákat is találhatsz, nem úgy mint néhány boltban, ahol rád vannak erőltetve egyes fazonok és minták. Az egyik előnye: nem valószínű hogy ruhadarab szembe jön veled az utcán. Hát igen mások ledobott, használt ruháit nem valami nagy örömmel hordják az emberek. Alaposan ki kell mosni.
2011. aug. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Persze, ki kell mosni, de a boltba is kimosottan kerül, ugye?
2011. aug. 17. 19:56
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nagyon sz.r turkálók (mind a 3 ami nálunk van) de ma más városban bementem egybe és egy nagy zacskónyit vásároltam.
2011. aug. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is turiból öltözködök,sőt öltöztetem az egész családot.Így gyakrabban frissítem a ruhatáram mintha a plázába járnék(minden hónapban,szerzek egy-egy új darabot)mert ugye olcsóbb,és persze csak a divatos és klassz cuccokat vadászom.Emellett tök jó,van bene az az izgalom hogy vajon mit fogok találni,és mindig elégedetten térek haza,merthogy milyen olcsón becserkésztem.
2011. aug. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen, pesti vagyok. :) A fogarasin a tescoval s
2011. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen, pesti vagyok. :) A fogarasin a tescoval szemben van egy nagy, allitolag nagyon jo, bar azt en meg nem ismerem, nemreg nyilt. A masik ami szemelyes kedvencem, az a Rakoczin van, a szovetseg utca sarkan. Az mondjuk kicsit "dragabb" 600-1000 forint pl. egy jo felso, de en pl. legutobb mangos ruhat vettem 1500-ert es olyan szep, imadom. :) 2 emeletes, nagyon sok minden van, ott szinte garantalt a siker, hogy talalsz valamit. (meg hogy eltoltesz vagy 3 orat, mert annyian vannak :D )
2011. aug. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!