Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Estere mindig nagyon maganyos...

Estere mindig nagyon maganyos leszek. Mit tehetnek ez ellen?

Figyelt kérdés

Egesz nap minden ok, boldog vagyok... stb. De este annyira elromlik a kedvem, es nagyon egyedul erzem magam. . . mas is van igy? :)

14/L


2010. nov. 18. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én tudok neked segíteni :D
2010. nov. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ó, velem is volt ilyen kamasz koromban. Nagyon rossz volt, egy idő után sírtam is elég sokat miatta. Nekem először az segített, mikor lett egy kutyám, így sosem voltam egyedül, mindenhova elcipeltem. Idővel pedig (2 év múlva) megtaláltam a társamat, és így már nem éreztem egyedül magam. Én mindenképpen a kutyát tudnám ajánlani, ha állatszerető vagy, mert sokat segített nekem is. Nagyon értelmesek és érzékenyek. Ha szereted, viszont szeret.
2010. nov. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem mostanában szokott. Tudom milyen rossz. Szerencsére csak ritkán. Msn-ezz barátokkal, attól nekem jobb szokott egy kicsit lenni.:)


15/L

2010. nov. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Epp tegnap kaptam egy kutyat... :)
2010. nov. 18. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Szervezz programokat a haverokkal...
2010. nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!