Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok 17 hetes...

Gottacska kérdése:

20 éves vagyok 17 hetes kismama! Szerintetek korai?

Figyelt kérdés
ÉN nagyon boldog vagyok! és mióta megtudtam hogy nő vagyok minden nap gondolok az anyaságra! nagyon furcsán néznek rám az emberek! és a párom anyukája nem beszél velem és ez elszomorít! tényleg annyira szörnyű ez??
2012. máj. 22. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
én is 20 évesen szültem, lettem várandós, de nagyon örültünk neki, a családom a férjem családja és mi is!!! :)) Imádom, hogy itt kacag mellettem most is! Ne foglalkozz senkivel, csak a babával ás magaddal! Boldog babavárást!
2012. máj. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Ha így terveztétek, akkor mért lenne furcsa?!

Számomra az "furcsa", hogy valaki 40-45 évesen még szül. Nálunk ez jelenleg a "menő".. és sajnos egyre lehetetlenebb egyébként korán (akár 20 évesen) szülni, mert ellehetetleníti a gazdaság és minden más a normális életrendet.


Manapság a késő szülés az elfogadott irányzat, nem a kora szülés.. régebben ez másképp volt.


Én 23 évesen szültem és cseppet sem bánom. Előtte ledolgoztam 6 évet. Abból 2 évet suli mellett csináltam, majd főiskola (levelező) mellett főállásban.

Én úgy gondolom nálunk jobbkor nem is jöhetett a lányunk.

Most leszek 25 éves idén és legkésőbb 27 évesen szeretnék még egy gyermeket.


Ja és ne aggódj.. anyósom amíg nem látta meg a 4D-s uh-t, addig nem érdekeltem se én és a legrosszabb, hogy se az unokája, se a saját gyereke(fia)!!!

Majd beleőrült, hogy 53 évesen ő nagymama lesz ... azóta visszafogta magát és beletörődött, hogy ez a "sorsa".

Bár én a párommal ezt lejátszottam anno .. közöltem, hogy nagyszülők nélkül is feltud nőni a gyerek.


Egyébként 5 percre se laknak tőlünk párom szülei és havonta 1× látják a gyereket (többször nem kíváncsiak rá). Pedig a viszony se rossz köztünk, mert mióta megszületett a lányunk, én vagyok az isten...! Anyukámék 150 km-re laknak, minden héten jönnek vagy mi megyünk hozzájuk.


Majd kinövi anyósod.. :)))

2012. máj. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Nézd!Nem a kor számít.Rengeteg ember szül ilyen korban.A lényeg az,hogy te boldog vagy.Más nem számít.
2012. máj. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Ne foglalkozz azzal, hogy mások mit gondolnak/mondanak! Ha te érettnek érzed magad, és tudod, hogy fel tudod nevelni, akkor nem korai.

Sok boldogságot4 :)

2012. máj. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Miért lenne korai?Nekem speciel az a furcsa,aki 43 évesen szüli az első gyerekét.Ne foglalkozz senkivel,mert te boldog vagy.Más nem számít.Életed legszebb pillanata lesz,amikor a drágádat először a kezedbe adják.És onnantól kezdve még nagyobb boldogság!Anyósod csak nem számított rá,megijedt az új helyzettől.De ha majd meglátja az unokáját akkor nagyon fog kelleni neki.És hidd el ez mindig így van!Sok boldogságot.Egyébként én 26 vagyok most várom az első babámat,de előbb is szívesen szültem volna,de egyetemre jártam és sajnos emellett nagyon nehéz lett volna.

35 hetes kismami

2012. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Attól függ. ha van miből felnevelni,és a párod is kitart melletted akkor nem feltétlenül korai. Nem anyósodéknál laktok véletlenül?mert akkor ne csodálkozz,ha húzza a száját.
2012. máj. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ez nálunk is így lesz az anyukája nem igazán lesz kíváncsi rá soha :) Én bele is tőrödnék csak a páromat féltem hiszen az édesanyja és biztos nagyon nyomasztja ez a helyzet , de nem beszél róla! Aztán meg saját házunk van. Nekem is van munkahelyem, páromnak is.. úgy érzem minden rendben lesz! Nem értem mi a problémája azt látom , hogy ehhez kell valamiféle gonoszság...mert egy kis életről van szó és ennek nem örűlni nagy bűn ! Köszönöm a megerősítő válaszokat!
2012. máj. 22. 15:57
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja és 4 éve vagyunk együtt és úgy érzem harmónikus a kapcsolatunk!
2012. máj. 22. 15:58
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Én 22 éves vagyok és 5 éve vagyunk együdt.:)

16hkm

2012. máj. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%
Én 31 évesen voltam, azért van kor különbség,szerintem a 20 egy kicsit korai a 31 meg egy picit késő :)
2012. máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!