Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan kell babakocsit postán...

Hogyan kell babakocsit postán feladni? Utánvéttel vagy előre utalással célszerűbb? tök hülye vagyok hozzá, leírnátok a menetét ennek az egésznek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Előre utaljon, mert ha után véttel adod fel, mi van ha nem veszi át, ás akkor feleslegesen kifizetted a postát!

Egy nagy kukás zsákba csomagold be, tekerd körbe széles ragasztó szalaggal, így 1770 ft a posta, 30kg-ig, és 20,000 ft- ig biztosítva van.

2012. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tehát akkor ő előre elutalja a pénzt az én számlámra és utána reménykedik, hogy valóban feladom?

Természetesen feladom a babakocsit, csak ez nekem annyira rizikósnak tűnik a vevő szempontjából.

Hát ebből is látszik, hogy nem értek hozzá...

2012. máj. 23. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:
én személy szerint pont ezért nem szeretem az előre utalós dolgokat,mert tényleg nem tudhatja az ember,hogy egy becsületes anyuka vagy akárki már az aki feladná.Én jobban szeretem az utánvételt,csak akkor kapja meg a cuccot,ha kifizeti.Ha nem meg megy vissza hozzád a babakocsi.
2012. máj. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hu de jó kacifántosan írtam.szóval a lényeg,hogy nem tudhatod,ki az aki feladja és én nem bízom abban,ha elutalom a pénzt,akkor meg is kapom érte azt,amit ígértek,vagy csak kamu az egész :S Sajna ilyen világot élünk ...
2012. máj. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, rizikós...
2012. máj. 23. 22:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Én személy szerint sose rendelek úgy semmit ha előre kell utalni.Szerintem add fel utánvétellel,csak akkor kapja meg ha kifizeti.Persze az is benne van hogy nem veszi át és akkor buktad a postaköltséget.De ha kell neki a babakocsi akkor biztosan átveszi.
2012. máj. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!