Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel töltitek a napokat,...

Mivel töltitek a napokat, akinek a gyereke már nincs otthon napközben?

Figyelt kérdés
Még van pár hónapom míg visszamegyek dolgozni, de a gyerkőc már bölcsis. Kíváncsi lennék, másnak hogy megy hasznosan eltölteni azt a sok felszabadult időt.
2012. máj. 29. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Hú, bárcsak lenne ilyen nekem is, de lányom később megy bölcsibe, mint ahogy nekem el kell kezdenem a munkát. :(

Én neteznék, hobbimmal foglalkoznék (festés), tanulnék bármit (leginkább nyelvet), felkeresném a barátaimat, sportolnék. Tuti nem unatkoznék. De ha igen, lehet még jól is esne. :)

2012. máj. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kézimunkáznék, minden nap új kaja, süti receptet próbálnék ki.
2012. máj. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a legokosabb, ha tanulsz valami olyat, amivel utána pénzt is kereshetsz vagy csak kelendőbb leszel. Pl. a számítógépes szoftverek többségét le lehet tölteni és tutorialok is elég sokan vannak a neten - keress olyasmit, ami érdekel, de hasznos is. Ha jól beosztod az idődet, pár hónap alatt akár egy szakmát is kitanulhatsz így ingyen.
2012. máj. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én átválogatnám a ruhákat, átpakolnám a szekrényeket, talán vennék újakat.


Aztán sportolnék és olvasnék.

2012. máj. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam 8-12-ig van bölcsiben.

Elviszem reggel, hazafele bevásárolok, elintézem az elintéznivalót (posta, bank, ilyesmi).

Utána hazamegyek főzök és a házimunkával foglalkozom.

A fiam ételallergiás, én viszem neki a kaját, így ami frissen jó, azt elkészítem. (A többit, ha itt vannak a mamák hétvégén, és lefagyasztom.)És hipp-hopp, már fél12 van, mehetek a gyerekért!

Délután csak vele foglalkozom, csavargunk, játszunk, együtt csinálunk vacsorát ilyesmi.

4 éve alakítottunk egy egyesületet, hetente 2x1 órát a titkári teendőket végzem el.

Ezen kívül sajtófigyelő vagyok a helyi könyvtárban, általában ezt is délelőtt csinálom.

Egyébként már feltalálom magam, az első két hétben csak tengtem-lengtem, annyira furcsa volt, hogy ő bölcsis, én meg itthon vagyok.

Ja, és hab a tortán, hogy most derült, ki, valószínűleg nem vesznek vissza dolgozni, hiába telik le a GyES-em, pontosabban visszavesznek, de utána vagy engem küldenek el vagy a férjemet, mert azonos munkahelyen, azonos munkakörben dolgozunk. Úgyhogy ráértünk volna csak oviba beadni novemberben, de nem bántam meg, mert nagyon szereti a bölcsit.

2012. máj. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. máj. 30. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!