Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A párom szüleihez vigyem a...

A párom szüleihez vigyem a gyerekem?

Figyelt kérdés

Első bemutatkozás lenne, ott alvással. Tudnak róla, hogy van gyerekem...

Fogalmam sincs, hogy mit csináljak... vigyem vagy ne vigyem?


2012. máj. 29. 20:02
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
59%
Elsőre ne, szerintem.
2012. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 Mara Acoma ***** válasza:
66%
Vigyed persze! Szokják! Hozzád tartozik Ő is.
2012. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat....

eddig 1-1

Tényleg tanácstalan vagyok. Segítsetek....

2012. máj. 29. 20:05
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem párodat kérdezd meg, hogy milyen ötlet.Egyébként szerintem elsőre ne.Már azért se, hogy jobban megismerkedjetek, mert nem tudom mennyi idős a gyereked, de lehet mellette nem tudnád úgy "elengedni" magad.
2012. máj. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora gyerek? Aludt már idegen helyen? Találkozott már a pároddal? Hányszor? Milyen a kapcsolatuk? A szülőkkel találkozott már? Hol aludna?
2012. máj. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp vinném magammal, hozzám tartozik, őt is meg kell ismerniük. Vagy rá nem kíváncsiak??


Ha elfogadóak, akkor a gyerek még jobban a szívükbe lophatja magát:),

ha elutasítóak, akkor meg tökmindegy mit csinálsz, találnak kivetnivalót, ha nem vitted, pl. gyanakodni fognak miért nem vitted vajon, miért nem mered bemutatni....

2012. máj. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

9 éves a gyerekem, a párommal egyszer találkoztak, a szüleivel még egyszer sem. Én sem.

Persze aludt már máshol, itt nem tudom, hogy hol aludnánk, mivel családi ház, gondolom nem egymás hátán :)

2012. máj. 29. 20:18
 8/35 A kérdező kommentje:
Utolsó! Na ilyesmi bennem is megfordult...
2012. máj. 29. 20:19
 9/35 anonim ***** válasza:
76%

vinnem!

tehenet borjaval kell elfogadni!mar bocs:)

de en pl nem hagynam otthon,de elotte megkerdeznem a paromat mit szolna hoza? eleg nehez eset ez vegulis a parod elfogadott gyerekestol akkor en nem lennek mas velemenyere igazan kivancsi

2012. máj. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
A párom azt mondta, hogy vihetem, bár tart tőle, hogy unatkozni fog.
2012. máj. 29. 20:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!