Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Húgom 2 hete szült, de olyan...

Húgom 2 hete szült, de olyan helyzetben került, hogy nem tudja a dokiját kifizetni, mert a "párja" elitta más kiszedheti a varratokat?

Figyelt kérdés

Minimum 10e tud adni!

Volt már valaki ilyen helyzetben?

Segítsetek!!!!


2009. júl. 3. 09:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
persze,menjen be a nőgyógyászati szakrendelésre a kórházba,vagy sztk-ba,nem tudom ott mi van....de előtte érdeklődje meg,nehogy a dokija legyen aznap...
2009. júl. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%

milyen dolog az hogy csak pénzért csinálja meg a doki??

felháboritó.azért doki hogy gyógyitson nem akk meg miről van szó.a hugód is álljon a sarkára és menjen el szépen hozzá ha meg pénzt kér akkor tegye fel neki a kérdést pénzért lett orvos vagy azért hogy betegeket gyógyitson?

2009. júl. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj adni,ha nem a fogadott dokija volt.Ha fogadott volt adja azt a tizest amit tud egy jó kávé v. pia kíséretében becsomagolva.Ne szabadkozzon,csak köszönje meg és kész.Ennyi van akkor ennyi van.
2009. júl. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem bújhat el! Fizesd ki neki! Most ez jókor jönne. Adj egy ötezrest, 15-öt ad, és azt mondja, hogy váratlan nagyon nehéz helyzetbe került, de igen hálás. És később majd kicsit többet ad, vizsgálatkor. Elsunnyogni elég snassz húzás.
2009. júl. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

09:52! a szülésért adja, amire ő fogadta fel! Csak varratszedéskor szokás odaadni. (szerintem ezért vágnak:)

Ha valakit felfogadsz egy munkára, azt illik kifizetni. Másképp mehetett volna az ügyeleteshez ingyen.

Miért nem adsz neki kölcsön kérdező? Vag yinkább születési ajándékba?

Van szülési segély, abból kifizetheti.

2009. júl. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha magán vagy fogadott doki, és megegyeztek a tarifában, akkor szerintem őszintén mondja el, hogy most nem tudja odaadni. Ha csak hálapénz...arra nem feltétlen számít a doki. Egyébként akárkihez elmegy, biztos, hogy kiszedik neki (akár sebészeten is). Attól nem kell parázni, hogy ismeretlen a doki, már vagy 10 nőgyógyásznál megfordultam, mert magánrendelésért nem fizetek, időpontokat elég sokára adnak, és ha azonnal kell valami bemegyek ahhoz, aki éppen az adott pillanatban rendel.
2009. júl. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Féléve szültem és sajnos nem állok úgy anyagilag,hogy kifizessem,adni tudok bele,de az egészet,azt nem tudom.

Sztk-ban kiszedik?

2009. júl. 3. 10:00
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy az előttem szóló írta. Ha felfogadta a dokit és megállapodtak az összegben is, akkor azt illik kifizetni. Ellenkező esetben és még a kórházat is messze elkerülném, ahol szült a húgod, mert ennek nagyon hamar híre megy az orvosok között és egy esetleges következő szülésnél nem sok jóra számíthat. Sajnos ez az igazság. Ha pedig nem egyeztek meg konkrét összegben, akkor annyit adjon, amennyit tud. És legfőképpen ne kerülje el az orvost, mert szerintem az elég gerinctelen dolog. Ha már így alakult, akkor elé kell állni és vállalni a felelősséget.
2009. júl. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok,én azt hittem a varratszedésre kell ennyit fizetni magánrendelésen...nem a szülésre fogadott dokinak..az már más...
2009. júl. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

tarifa nem volt!

Nem mondott semmit és anno 30e és egy nagy ajándékkosarat adtam.

2009. júl. 3. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!