Szereted a férjed?

Figyelt kérdés

Kedves Anyuka, aki boldog párkapcsolatban élsz!


Elfelejtett tejet venni. Késik, mert a barátjával megivott egy söt munka után. A kenyeret úgy töri szét az asztal felett, hogy a morzsák a földre hullanak. Nem hajtja le a WC deszkát, áll a fürdőszobában utána a víz. A koszos zokniját a szennyestartó mellé teszi, nem bele. Elfeleji az 5 éve 5 hónapja fordulótokat. Esténként fáradt, szótlan, nem érdeklődik, hány pelus fogyott aznap......

Ennyi a baj? Te anyuka, te nő.... te szerencsés vagy Kérlek TÉged menj oda férjedhez és öleld meg! Csókold meg és köszönd meg neki, hogy nap mint nap dolgozik értetek, hogy ti vagytok neki a minden, hogy este hozzád bújik elalvás előtt, hogy szeret titeket. HOgy értékel.

Bár én is megtettem volna, megköszöntem volna, elismertem volna. Már késő. Én már egyedül vagyok.



Képes lehet az ember arra, hogy a szerelmet megállítsa az időben? (...) Megpróbálhatjuk, de ezzel pokollá tesszük az életünket. Én nem ugyanazzal az emberrel élek házasságban több, mint húsz éve. (...) Sem ő, sem én nem vagyunk már ugyanazok, és éppen ezért elevenebb a kapcsolatunk, mint bármikor volt. Nem várom el tőle, hogy ugyanúgy viselkedjen, mint amikor megismertem. És ő sem várja el tőlem, hogy ugyanaz az ember legyek, mint akivel először találkozott. A szerelem túl van az időn. Vagy jobban mondva: a szerelem az egyetlen pontba (...) sűrített idő és tér, amely folyton változik.


A jó házasság is tönkremehet. Egyik pillanatban még szilárd talaj van a lábad alatt, a következőben már nem. (...) Mindketten úgy kezdik, hogy két ember egymásba szeret. Megteszed, amit csak kell? Ha a házasságod veszélyben lenne, harcolnál érte? Ha eltűnik alólad a talaj... és összeomlik körülötted a világ, hinned kell abban, hogy együtt átvészelhetitek. Talán csak erősen kell ragaszkodnod hozzá. És nem számít, mi történik... nem szabad elengedned.


NE féltékenykedj, NE csak a rosszat lásd benne. NE utasítsd el, NE hanyagold. Szeret téged, szeret Titeket és ez mindennél fontosabb. Hibái vannak, lesznek, ahogyan Neked is. Te még boldog vagy. Tartsd meg, ne veszítsd el. Még nem késő.....


2012. jún. 9. 22:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

:))


Tetszik ez az iromány. Bár én nem gondolnám, hogy attól még, hogy zsörtölődünk ezen-azon, apróságokon, hogy elindultunk volna a lejtőn. Ez a házasság, a jó házasságé is, velejárója.


Igen, szeretem a férjem.

2012. jún. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
aranyos...
2012. jún. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Igen, szeretem. Sajnos szerintem nem becsülöm eléggé, amit értünk tesz, ezen változtatnom kellene, tudom.
2012. jún. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is jobban kikéne mutatnom a hálámat felé,de nemtudom hogyan.A mai napig nemtudom,mi tetszene neki igazán...pedig szeretném.
2012. jún. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Hm, elgondolkodtatott ez a szösszenet. Tényleg... Van mit helyretenni. Jó tudni, hogy ezzel nem vagyok egyedül.
2012. jún. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Miután ezt elolvastam, nem is szóltam semmit, amikor hazaért tegnap este egy kis motorozásból.Amúgy zsörtölődtem volna.

Meghatott amit írtál...

Könnyes szemmel írom:szeretem

2012. jún. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon szeretem! Ennek tiszteletére össze is bújtam vele ezt olvasva :))
2012. jún. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy nemcsak engem hatott meg ez a kis szöveg.

Sok boldogságot Mindenkinek!

Szeressétek egymást!

2012. jún. 10. 08:50
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon szép és megható,amúgy is érzékenyebb vagyok.Nagyon szeretem,mindenemet oda adnám érte,még az életemet is.Igyekszem meghálálni amit tesz kisfiunkért és értem,mindennap elmondom mennyire szeretem,és nélküle nem lenne életem!
2012. jún. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon!

Nagyon jó férj és édesapa. Kívánni sem tudnék jobbat nála. :)

2012. jún. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!