Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vkinél olyan hogy a férje...

Vkinél olyan hogy a férje kívánja kevésbé a szexet, gyanakodnom kéne harmadik félre vagy van ilyen pasi aki heti 2-3szor kívánja csak (egy életkor után)?

Figyelt kérdés
Lehet nem pont ide tartozik, de anyuka(is)vagyok, és igazából terhesen meg míg pici volt a baba ez fel se tűnt, mert én se kívántam, de most visszatért a kedvem, és le vagyok pattintva. Alakomat visszanyertem, sőt, nem ez a gond. Második baba szóval egyszer már visszalendültünk az eredeti mennyiségre, csak most nem akarnak visszarázódni a dolgok. Mit csináljak? Volt vki így?
2012. jún. 14. 08:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

14.41-es vok

Vajon mi nem tetszett a válaszomban ,valakinek????:)))

2012. jún. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
3. vagyok. lehet pont azért kívánod ennyire mert sportolsz:) belőlem ez mindig kihozza a vadmacskát mert feltölt szellemileg testileg egyaránt. Összes barátnőm állítja, hogy mikor sportol akkor sokkal kívánósabb.
2012. jún. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Én senkit se pontoztam le !! Szerintem ezzel a pontozásos hülyeséggel nem is kellene foglalkozni mert sokan csak passzióból mennek végig egy egy kérdésen és nyomják a piros kezet:) Mivel az életüket nem tudják ilyen jól kézben tartani így itt élik ki magukat:D

Na hát akkor lehet hogy a sportolást kéne visszavenni...

2012. jún. 15. 08:05
 14/16 anonim válasza:

Üdv,

Most akkor jöjjék egy válasz egy - talán - autentikus személytõl: egy férfitõl. 10 éve élek együtt a párommal. A kezedeti hevület ( heti 4nél több) másfél-két évig tartott...igaz, közös gyermekünk nincs, de dolgoztunk mind a ketten. A heti 2-3 alkalom sem tartott tovább 2 évnél.

Jelenleg heti 1nél tartunk, ha tartunk. Nincs harmadik fél, csak mások a prioritások. Nem tenném kockára ezt a kapcsolatot egy kóbor numeráér, bár alkalom lett volna rá...és nyilván a páromnak is.

Egy férfinek tanulni KELL az 'apaságot', mert ha pelenkáz, mos/mosogat, akkor 'csak' segít, de amíg nem tud kommunkálni a babával, addig nem is nagyon tud valóban APA lenni. Egy nõnek - gondolom - a kommunikáció azért is sokkal jobb a babával, mert már pocaklakóként is TUD vele érzéseket közölni...

2012. aug. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én is kipróbáltam a méhpempőt.

A f@rkam még nem áll tőle, de már tudok zümmögni!!

züm...züm...

:)

2012. aug. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Tótalaki Ottó válasza:

A sportot ne vedd vissza, az egészségedet akarod eldobni és egy olyan dolgot, ami örömet okoz?

A problémád a tiéd, miért kellene szégyellned? Aki nem tud elfogadni úgy ahogy vagy, az nem is szeret. Viszont te is fogadd el akkor, ha ők rád csodálkoznak. Az emberek különbözőek, de ettől egyikőtöknek sem kellene rosszul éreznie magát. Azt nem értem a férjed viselkedésében, hogy miért kell megsértődni/megbántódni azon, hogy különbözöl tőle. Mások a szexuális igényeid. Pont. Ha szeret, elfogadja. Az, hogy ő nem teljesít, ahogy szeretnéd, te meg segítesz magadon ez is tök normális. Amúgy meg dobjátok fel a szexet 1-2 játékszerrel vagy izgalmas helyzetekkel. Tapasztalatból mondom, hogy nagyon megéri. :)

2012. aug. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!