Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha 15 hónaposan nincs egy...

Ha 15 hónaposan nincs egy foga sem, akkor mit merjek neki adni? Múltkor kapott kenyérhéjat, de fuldoklásfélét csinált, azóta félek adni neki. Galacsinná gyúrom inkább. Mást meg látok, hogy fiatalabb és azt eszi szinte, mint a szülők

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyerekfüggő a dolog, az enyém most sem eszi meg a kenyérhéjat, pedig 20 foga van :(

Más gyerek 8 hónapos korában elnyammog rajta, szétmállik a szájában a nyáltól, és lenyeli, attól függetlenül, hogy nincs foga.

2012. jún. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kenyérhéjjon kívül kapott már darabosat?Az én fiamnak sincs még foga,bár csak 9 hónapos.Főtt répát adtam neki eleinte kicsi falatokban,majd banánt.Aztán jöttek a "keményebb"dolgok.
2012. jún. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Babakekszet. Ugyanezt csinálta.
2012. jún. 15. 10:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Vizsgálták, hogy miért nincs foga? Nehogy valami betegség legyen a késői fogzás hátterében.
2012. jún. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Genetika. :) később fogasodók vagyunk :)
2012. jún. 15. 12:27
 6/6 anonim ***** válasza:

enyémnek 15 hónaposan még csak 4 foga volt, ugye az sem számít nagyon sokat :)

10 hónaposan meg egyse...

10 hónapos korától eszi azt amit mi... nagyon ügysen elrágcsált mindent az ínyével, darabosan ette az ételt, úgy ahogy mi, husit kicsire vágtam, borsó, rizs, kukorica, tészta, paradicsom kis katonákra, de még kolbászt meg szalonna falatokat is evett fogatlanul.


kenyérhéjat én sose adtam neki, csak a belét és kifli csücsköt

2012. jún. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!