Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kisebbik gyerek (tinédzser)...

A kisebbik gyerek (tinédzser) általában szebb. Mennyire találjátok igaznak?

Figyelt kérdés

Nemrég hallottam valakitől egy olyan megállapítást, hogy a kisebbik gyerek általában szebb. Nem konkrétan gyerekkorúra értette, inkább tizenévesekre, és persze azonos neműekre. Elgondolkoztam és körülöttem is több eset van, ahol a kisebbik szebb (arcban értve)... Persze ez nem szabály, kivétel is akad bőven, de gyakoribb az az eset, amikor a kisebbik szebb, legalábbis a környezetemben. A szépség is relatív persze, viszont kettő közül inkább meg lehet állapítani, hogy melyik szebb.

Kíváncsi vagyok ez máshol milyen arányú, úgyhogy írjatok! :)


2012. jún. 19. 21:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

Mihez képest?

Lehet, hogy a húgom arca egy kicsit szabályosabb, nekem viszont jobb az alakom.

2012. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
41%
A nagyobbik lányobb szebb arcu jobb alaku a kicsi nem tul szep arcu sajnos
2012. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%
"A nagyobbik lányobb szebb arcu jobb alaku a kicsi nem tul szep arcu sajnos" Mi van?
2012. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
1-es, te vagy a nővérem? :) Nálunk is így van én vagyok a kisebb, szabályos az arcom "oszt" ennyi. Egyáltalán nem vagyok szebb.
2012. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
Lányom a nagyobbik lányom csodaszép arcu
2012. jún. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
20%

az én öcsém is jobb hapsi, mint én!

38/f

viszont az exeim általában nővérek voltak, húgokkal. Nem néztem a kis ribbancokat, h. mennyire jók, elvoltam elég jól a nőimmel

2012. jún. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindenképpen furcsa megállapítás.

Ha így lenne, mi lenne a genetikai funkciója?

2012. jún. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ilyen is van, de több élő példát is tudok arra, amikor a kisebb sokkal csúnyább a nővérénél. De olyan is van, hogy egyik sem csúnyább a másiknál. Teljesen változó.
2012. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%
Most gyorsan végigpörgettem a 2 lánytestvéres ismerőseimet, és az 5-ből 4-ben tényleg a húg a sokkal szebb. Érdekessss.
2012. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a szépség egyrészt relatív, másrészt meg ez legfeljebb "népi megfigyelés" lehet, mert genetikailag biztos vagyok benne, hogy semmi ilyesmi nem alátámasztható.
2012. jún. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!