Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tininőgyógyász ír fel nekem...

Tininőgyógyász ír fel nekem fogamzásgátló tablettát? 16/L

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Elképzelhető. Attól függ, hogy pl. rendszeres-e a ciklusod, mióta és milyen jellegű a párkapcsolatod. Tapintatosan, de rá kell kérdeznie. Ha úgy látja jónak, pl. nem akar a még alakuló ciklusodba belezavarni, akkor lehet, hogy óvszert fog javasolni, persze ha szeretnéd majd úgy is, akkor fölírja. De érdemes adni a véleményére.
2012. jún. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
Ha már 16 évesen szexelni akarsz legalább ne tömd magad hormonnal,nagyon egészségtelen főleg egy fejlődő szervezetnek.
2012. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Én 16 évesen kezdtem el szedni azért mentem el dokihoz mert nem volt rendszeres a mensim. A doki szó nélkül felírta azt sem kérdezte miért?

Édesanyámmal mentem ő kint várt meg.

2012. jún. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is felírták,még anno,de megvizsgálnak.Csinálnak cytológiát.Engem is anyukám kísért el.

Kedves 2-es,örüljünk,hogy szeretne védekezni(akárhogy is),eleget hallani,olvasni mostanában olyat,hogy hogyan vetesse el,mondja el a szüleinek,hogy becsúszott egy baba.

2012. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak az Ő érdekében mondtam,van még óvszer is nem csak a tabletta létezik. Aztán ha károsodik a mája,vagy meddő lesz vagy akármi akkor majd bánkódhat,nektek végülis mindegy nem a ti testetek,de egy 16 éves szervezetnek abszolút nincs szüksége hormonokra.
2012. jún. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezek a gyógyszerek nagyon kevés hormont tartalmaznak.Hidd el,egy nőgyógyász nem olyan idióta,ha káros lenne nem írná fel.9évig szedtem szünet nélkül folyamatosan,és egészséges babát várok.Elhiszem azt is amit te mondasz,neked is igazad van.de a mai világba már lassan annak kell hogy örüljön az ember,hogy egyáltalán vannak olyan fiatalok,akiknek eszébe jut a védekezés.

Természetesen a tabletta a fertőzések ellen nem óv,kedves kérdező.Erre az óvszer lesz a megfelelő.

2012. jún. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!