Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jár gyermeketek nyáron bölcsib...

Jár gyermeketek nyáron bölcsibe, oviba? Ha igen, miért? Mi a véleményetek a nyári óvódáról?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Idén még nem, mert otthon vagyok a kicsivel, de jövőre már csak a kötelező szünetben nem mennek és nagyon remélem, hogy megtudjuk oldani, hogy ne kelljen az ügyeletes oviba menni.

Vélemény. Nos akinek muszáj annak muszáj, de csak azért, hogy ne legyen itthon szerintem nem jó ötlet.

2012. jún. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Menni fog bölcsibe nyáron is. Ügyeletesbe.... :(


Sajnos engem az istennek nem enged el a munkáltatóm, pedig már tavasszal jeleztem. Nem érdekli....tudom tudom jogszabályok. Csak épp dönthet az ember a jogait hangoztatja, vagy munkája van.


A férjem dettó. Nyár főszezon, hajnaltól estig dolgozik, sőt most olyan munkát fog kapni, hogy talán a hónap végén haza tud jönni.


Nagyszülők az én részemről bevállalták, de azután súlyos beteg lett egyikük, és nem akarom még ezzel is terhelni őket. Ugyanis elég eleven a kicsi.


Nagyszülő másik részről...nos neki a hapsizás, a pancsolás, a kujtorgás fontosabb, mint az unokája. Nem vállalta.


Így nincs más lehetőségünk.

2012. jún. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Jár, mivel dolgozom. Egy korábbi kérdésnél már írtam, hogy én amúgy év közben egyetemre járok, de a diákhitelt, meg az ösztöndíj nem jár nyárra, ilyenkor muszáj dolgoznom, hiszen nekem nincs honnan szabadságra mennem. Az a négy hét szünet így is nagy érvágás, és marhára össze kell hangolni a dolgokat, hogy dolgozni is tudjak, meg legyen gyerekvigyázó is. De már annak örülök, hogy van munkám a nyárra legalább. Állandót még ennyire sem lehet itt találni, de ez is több, mint a semmi.

Különben szerintem nem olyan rossz az ovi nyáron, a fiam igazi kinti gyerek, élvezi nagyon, hogy egész nap kint vannak, pancsolnak, lehet rohanni naphosszat, neki nagy a mozgásigénye, úgyhogy nincs ezzel gond :)

2012. jún. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!