Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire beteges 2-3 év...

Mennyire beteges 2-3 év körüli gyermeketek, aki még nem jár bölcsibe, oviba?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit nevezel betegségnek? Az enyém 3 hetes kora óta folyamatosan náthás és köhög. Én azt mondanám, nagyon beteges. Csecsemőorvos barátnőm, erre, még soha nem voltak betegek a gyerekeim, mert ez nem betegség.
2011. jan. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam így télen elég sokat betegeskedik. Most is már 3 hete benne vagyunk egy nyavalyában és állandóan hőemelkedése van. Sokat volt náthás is, de amióta adom neki a béres-cseppet és a cebion-multi2szer szirupot, jobb.
2011. jan. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22 hónapos. Talán 2x volt eddig náthás, de akkor sem kellett gyógyszer. Nem tudom számít-e de még szopik. Szerintem sokat jelent. (nem vitát akarok szítani ezzel a mondatommal).Szomszéd kislánya tápszeres volt és sokat beteg. De biztos függ a génektől is.
2011. jan. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. vagyok, Én sem voltam/vagyok beteges.
2011. jan. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem beteges a kisfiam(koppkopp),doki megerősítése szerint sem.Az elmúlt 2 évben persze kapott gyógyszert,de mindegyik esetben a picit piros torok miatt.

Eddig egyszer volt komolyabban beteg,akkor kórházban voltunk és nagyon hamar rendbe jött.Hörghuruttal kezelték 2 hónapos korában.

2011. jan. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!