Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 hónapos lesz a babám szeptem...

6 hónapos lesz a babám szeptemberben, amikor másfél évre külföldre költözünk (a férjemet küldi a cége egy projekt miatt, csak neki lesz jövedelme. Én nem fogok ott dolgozni. ) Jár nekünk a családi pótlék és nekem a gyed?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem, ha amúgy kapnád, akkor továbbra is kapod.
2009. júl. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen jár. Nézz utána hogy külföldön mennyit kaphatnál, mert ott is jár és lehet hogy jobban jártok anyagilag ha ott kapod mintha itthon. Ha igen, itthon lemondod, ott bejelentkezel. Aztán ha hazajöttök, ugyanigy visszafele.

Csak abban nem vagyok biztos, hogy ha most itthon lemondod, akkor mikor visszajössz még mindig beleesnél e a 3 éves gyes-be vagy átraknak a 2 évesbe. Szerintem érdemes utána nézni.

Az én kislányom külföldön született :) én is kaptam.

2009. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!