Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bölcsi mennyire viseli meg a...

Bölcsi mennyire viseli meg a gyereket? Ki mit tapasztalt?

Figyelt kérdés
Hamarosan kezdjük beszoktatni, úgy félek tőle, nagyon anyás. Kettő éves múlt.írnátok tapasztalatokat hogy ment? köszönöm
2012. jún. 24. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Itt az én kérdésem, mert én sem tudom még mi lesz...de remélem könnyen megy majd!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2012. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az enyémet nagyon megviselte, az első 4 hónapban szinte állandóan beteg volt.

Sajnos azt kell mondanom, ez jórészt az én hibám.

Szó szerint belebetegedtem az aggodalomba, hogy mi lesz az én kicsikémmel, folyton megkérdőjeleztem a gondozónőket, nem bíztam bennük, és ezt nyilván a fiam is érezte. Amikor elfogadtam a helyzetet, és sokkal együttműködőbb lettem, onnantól rengeteget javult a helyzet.

Azt azért látni kell, hogy a bölcsőde nem nevelési, hanem egészégügyi intézmény, tkp. gyerekmegőrző. Alig vannak tematikus foglalkozások, a gyerekek maguk játszanak felügyelet mellett egész nap.

2012. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó emlékeim vannak. Én abszolut pozitívan álltam a bölcsihez, másfél éves volt a lányom, mikor vissza kellett mennem dolgozni. Probléma-mentesen beszokott, nagyon keveset volt beteg, másfél évig jár oda, szeptembertől kezdi az ovit. Tényleg sok múlik azon, hogy Te hogy állsz ehhez a kérdéshez.
2012. jún. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az enyémet egyáltalán nem viselte meg,sőt kinyílt,sokkal kiegyensúlyozottabb lett,kifejezetten jót tett neki. 3évesen ment bölcsibe.
2012. jún. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

kedves első! ezek szerint akkor még nem kezdtétek el? mi holnap kezdjük, a gond az, hogy jövőhéttől már mennem kell dolgozni. így még nehezebb lesz neki, mert nem én leszek ott vele. igyekszem majd magamban is rendezni és elfogadni a helyzetet, ahogyan írtátok, nem akarom tovább nehezíteni neki azzal, hogy látja rajtam az aggodalmat és a félelmet.

2012. jún. 25. 12:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok: majd szeptemberben kezdi, így még nem tudom mi lesz vele, de reménykedem, hogy jó lesz.

Majd megírod nálatok hogy alakult?

S sok sikert!

2012. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, írok majd Neked, hogy hogy ment!
2012. jún. 26. 08:25
 8/8 A kérdező kommentje:

szia!

ígértem, hogy írok, hogy ment a bölcsi. hát sehogy. ki is írattam már. két napot járt, aztán két hétig otthon volt, mert beteg lett. aztán megint és megint. kapta a vitamint, immunerősítőt is. tudom, hogy ez normális az elején, de mi nem bírtuk, mert olyan brutális vírusokat szedett össze. így most a mamák vigyáznak rá, egészségesen nagyon jól boldogulnak vele, betegen viszont még én se, olyan nyügös. egyébként szerette volna a bölcsit, emlegeti a mai napig, szóval az hogy anyás, nem jelentett volna akadályt. remélem nálatok jobban megy majd.

2012. aug. 21. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!