Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért mániájuk a nőknek hogy...

Miért mániájuk a nőknek hogy család kell, gyerek kell?

Figyelt kérdés
De tényleg, miért hajszolják ennyire hogy gyerek gyerek gyereket akarnak? Ezzel nagyon sok férfit elijesztenek maguktól.

2012. jún. 25. 00:03
1 2 3 4 5
 1/49 anonim válasza:
64%

mondd neki(k) hogy jó, de nem ma:D


amúgy Szilvásbuktát, mert azt szeretem

2012. jún. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim válasza:
77%

Mert ez az élet rendje. Génjeinkben van a szaporodás, nem csak a nőkre jellemző ez. Az, hogy a mezei szex helyett ők gyereket korábban szeretnének, mint te, az más tészta :)


(Evoluciósan amúgy is, a hímek közül az volt a sikeres, aki genetikai állományát minél jobban szét tudta szórni. Az utódgondozás sok esetben az adott faj nőstény egyedeire hárult.)

2012. jún. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim válasza:
47%

Mert amíg ott a kisgyerek, egész nap otthon elgügyögnek vele, amíg te a beled is kidolgozod kettő helyett. Ha ügyesen csinálják, zsinórban jön 3 gyerek és 10 évig, csak a gyerekekkel játszik, te pedig ezt patronálod.

Ja meg sok nőnél ez csak olyan dili, mint a divat, hogy a többi nőnek a környezetében van, akkor neki is kell. Mint egy fajta verseny, amiben nem akarnak lemaradni. Pedig sajnos jó anyának a mai fiatalok közül kevés való. Ugyanígy férfiak között, de azok általában belátják ezt, és nem forszírozzák a gyerek témát.

2012. jún. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
13%

Áh, csak van akinek nem. Hát én 1-et ismerek, aki konkrétan NEM szeretne gyereket. Tehát nem hogy nem nagyon szeretne, hanem direkt nem akar.


Amúgy jó csaj is. Egyébként meg, nem tudom, talán valami célt ad az életednek, meg van akin levezetheted... a szeretet energiáidat (jobb esetben). Én nem tudom akarnák-e, ez a lány akiről írok például tetszik, persze az hogy összejövök vele Max 50%. És ha mondjuk igen, és ő ugye nem akarna gyereket, akkor gyerek nélkül élnénk le az egész életünk.


Ééés nem tudom, azért lehet egy idő után elég unalmassá válna, meg céltalanná. Úgy értem azért reményeim szerint olyan 40 éves koromra, már sikerülni fog elérnem vagy legalább is nagy részt megcsinálni azt amit szeretnék az élettől. Ha még nem is teljesen, de legalább érezzem, hogy oké meg lesz ez. És utána akkor mi? Naa mondjuk van bőven mit csinálni szóval igazából nem tudom, csak elgondolkodtam.


Illetve, én gyereket úgy vállalnák ha mondjuk kb. 240ezer=<körül keresnék, mert akkor nagy gond nem lehet. Nem kritérium a kereset, csak nekem úgy lenne jó. Mert amúgy én belátom hogy nem igazán tudnák felvállalni egy gyereket, nem vagyok még elég érett ilyesmikhez.

2012. jún. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 Diavolino44 válasza:
58%

"Elmúlt már nem mondja" ezen 2 percig röhögtem :D:D:D!!!!!!!


Amúgy egyre több mond le róla a karrierje miatt, csak ilyen tipusú nőt kell keresned. 30 év fölött ez egyre gyakoribb.

2012. jún. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
68%

Mert az etióp esély egyenlőségi ombudsman kifogta az aranyhalat és feléd dől a fa. Te meg el sem köszönsz, amikor is az anya* meg a fia jön le a hegyről az egyik futva a másik medve.


Mert a nők általában szeretik a gyerekeket amíg nem tudják mivel is jár ez... :D

2012. jún. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nem kell gyerek.Tökéletesen megelégednék egy megfelelő társsal.
2012. jún. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim válasza:
40%

én úgy gondolom, hogy aki nem gondolkodik el ilyen dolgokon, amikor összejön valakivel, nem tudja elképzelni, hogy valamikor a jövőben férjhez megy hozzá/elveszi feleségül, gyerekük lesz, akkor felesleges belekezdeni a dologba. Ráadásul egy kapcsolatnak elég nyíltnak kell lennie az ilyen témákra is, ha gondot okoz a barátaid szurkálódása, amikor megkérdezik, hogy mi lesz a gyereketek nevel, és te ahelyett, hogy mondanál valami idióta nevet egyszerűen megsértődsz. Meg attól is függ, hogy a lány hány éves, meg hogy te mennyi vagy. A mostani barátommal, aki akkor 32 volt én meg 20 még kb csak pár hete jártunk, amikor megkérdezte, hogy szeretnék-e gyereket és kb mikorra tervezem, ami nem sürgetés volt, csak ő tudta, hogy 32 éves, ő 5 éven belül szeretne családot alapítani és ha én azt mondom, hogy nem, akkor bármennyire is tetszettem volna neki, valószínűleg otthagyott volna, mert nem az van, hogy esetleg nem szerettük volna egymást, csak az életünkről alkotott képünk más volt, ami nagy konfliktusokat jelentett volna a jövőben.

Szóval mindenképpen beszéljetek róla, mert ha te kb 10 év múlva szeretnél esküvőt, gyereket, és ő most azonnal, akkor hiába szeretitek egymást ez csak úgy mehet tovább, ha valaki megalkuszik, és az egy idő után vissza fog ütni

2012. jún. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 Skydive ***** válasza:
26%
Te még nagyon fiatal lehetsz... mire meg ara korba lépsz, már nem fogod ezt a kérdést feltenni...
2012. jún. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 Skydive ***** válasza:
31%
izééé APA korba :D
2012. jún. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!