Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért változik meg a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változik meg a kapcsolat a nő részéről gyökeresen, ha gyerek születik? Mitől lesz a férj szinte csak a család kiszolgáló "személyzete" onnantól?

Figyelt kérdés
utána elfelejt nőnek lenni, ha beszélgetünk róla kérem rá, akkor valami kikerülő magyarázatot ad, és állandóan a gyerek foglalatosság kimerítő munkájáról , meg az a körüli foglalatosságról beszél. Bárhogy vezetném arra rá, hogy attól még hiány érzetem van a kapcsolatunkra vonatkozólag. Már nem nő, hanem szimpla anya . De így nem érzem jól magam .Ha gyerekem születik , elvesztem a "nőmet" ?
2010. júl. 25. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
mennyi idős a gyereketek?
2010. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nehéz. Mekkora a pici? Első gyermeketek?

Valamilyen szinten igazad van, és jó, hogy próbálsz vele beszélgetni erről, de neki is igaza van, mert egy kisbaba tényleg rengeteg törődést és figyelmet igényel, főleg kezdetben. Egy friss anyukának nagyon nehéz összeegyeztetni az anyaságot minden mással. Próbálj meg a segítségére lenni, tehermentesíteni őt egy kicsit, vagy csak szimplán vele együtt csinálni néhány dolgot a baba körül, lehet, hogy így több energiája és ideje marad rád és saját magára is.

Egy férfinak elhiszem, hogy nagyon nehéz megérteni, hogy mi történik ilyenkor a nőkben. Próbálj beszélgetni vele továbbra is sokat, de ne csak arról, hogy Neked mi nem jó, hanem igyekezz megtudni, hogy neki mire van szüksége, mit érez, mi folyik benne.

Sok sikert, remélem, sikerül megoldanotok, és visszakapod a feleséged, aki egyben jó anyukája is tud lenni a picinek (Te pedig jó apukája) :)

2010. júl. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Valahol természetes ösztön is hogy az anya olyankor a gyerekre koncentrál. Ha már a gyereket bölcsibe, oviba lehet küldeni, akkor nyilván nincs rá kifogása hogy rád miért nincs ideje.

Ezt próbáld meg vele megbeszélni, mert ha nem tudjátok, nagy gond is lehet belőle (nehogy másnál keresd a törődést vagy eltávolodj tőle).

2010. júl. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

előtörnek az anyai ösztönök. igaz ilyen kor a férfiak háttérbe szorulnak, mert egy gyerekre figyelni kell 150%-osan. mert ugye te tudsz vigyázni magadra, de egy baba és egy gyerek még nem. nem tudja mit szabad és mit nem. gondoskodni kell róla. és ilyen kor a baba az első. ezért hagyta egy a barátnőd az önmagával való törődést. egyszerűen nincs rá ideje. irtó nagy macera egy gyerek és roppantúl kimerítő. amíg csecsemő kicsit könnyebb mert csak eszik, alszik és ürít. ha megnő és tud mászni majd járni akkor már folyton menni kell mutána. figyelni kell rá. nem lehet magára hagyni. ilyenkor szegény anyának egyszerre kell elvégeznie a házimunkát (mosás, főzés takarítás) és egyszerre kell figyelni a lurkóra. és ez eléggé kimerítő dolog. de ne aggódj. majd, ha a gyerek kamasz lesz, akkor a barátnődnek újra lesz ideje magával törődni.

inkább szállj be te is a babázásba. közben is lehet romantikázni. lerakjátok a babát a földre, hogy körbenézzen a szobában vagy titeket figyeljen. közben átkarolhatod a lányt vagy megcsókolhatod. de szerintem nagyon nehéz összeegyeztetni a babázást minden mással.

2010. júl. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Be kell szerezni egy szeretőt.
2010. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

miért csinál gyereket, aki éretlen rá???? :O

Rád gondoltam kérdező!

2010. júl. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jaj honnan tudja, hogy éretlen rá, ha ki sem próbálta?
2010. júl. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a gyerek most volt 1 éves.. Miért vagyok éretlen ? Mert hiányolom a feleségemet ? Mi az a túlzás , ami mint szülőknek rombolja a kapcsolatát ? A kérdés ez alapjában véve.. Nem a születés utáni első hónapban "rontottam" neki , de elmúlt egy év , és semmi változást nem tapasztaltam . Gürizünk és etetünk ,ami rendben lenne de hiányzik a harmónia .
2010. aug. 3. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!