Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Lejárt a gyesem, a munkahelyem...

Lejárt a gyesem, a munkahelyemre nem vesznek vissza, újat nem találtam még, kapok munkanélküli segélyt? Ha igen meddig és mennyit?

Figyelt kérdés

2012. máj. 16. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon sok dologtól függ,hogy kapsz-e.

Telefonon érdeklődd meg s menj el személyesen a gyeses papíroddal.Nekem is ezt mondták,de én már 15 éve vagyok itthon s továbbképzés miatt érdeklődtem volna.Állítólag csak 3 hónapig jár a munkanélküli én másoktól így hallottam.


4 gyerkőc anyukája

2012. máj. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, 3 hónapig tuti kapsz valami pénzt. Hogy ez munkanélküli-e vagy mi pontosan, azt nem tudom.
2012. máj. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha az elmúlt 3 évben volt 365 nap munkaviszonyod, márpedig volt, akkor kapsz járadékot. Hogy meddig kapod az attól függ, mióta van munkaviszonyod. 10 munkanap után jár 1 nap járadék. Tehát Max 90 napot adnak. 900valamennyi munkanap kell ahhoz, hogy megkapd a 90 napra a járadékot. Az összeg 47E+párszáz forint lesz.
2012. máj. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3.vagyok. Nekem nemrég járt le a munkanélküli járadék, szintén gyes után hasonló okok miatt mentem, mint te.
2012. máj. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3.vagyok. Elküldenek, vagy közös megegyezéssel lépsz le?
2012. máj. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Velem is ez a helyzet, nem vesznek vissza, rendes felmondással elküldenek, de így legalább kapok végkielégítést. Engem is az érdekelne, hogy milyen összeg a munkanélküli segély, (azt tudom, hogy 3 hónapig jár). Előtte folyamatos munkaviszonyom volt 15 évig.
2012. máj. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3.vagyok: aki gyed/gyes után megy munkanélkülire, annak 47E párszáz forint lesz a járadék, 3 hónapig.
2012. máj. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!