Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekülés 9-18 vagy 0-18ast...

Gyerekülés 9-18 vagy 0-18ast útközben állítgatjátok ha elaludt a baba? 2 féle ülésünk is volt és egyiket se tudtam menetközben hátranyúlva megdönteni.

Figyelt kérdés
Harmadik babámnak már vmi olyat szeretnék, ami könnyebben kezelhető etéren.
2012. jún. 28. 21:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekünk besafe van (9-18-as), de az is könnyedén állítható menet közben.
2012. jún. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekünk Concord Utimax volt a kicsinek, Besafe a nagynak. A concordot nagyon könnyű állítani menet közben ha már menetiránynak megfelelően néz a baba, a Besafe-et nehezebb menet közben. A szomszédnak Axis van, azt is nehéz menet közben.
2012. jún. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
elfelejtettem írni, hogy a pierre cardin 9-25 kg-ig van és lehet később külső biztonsági övvel is rögzíteni. Az én fiam 5 éves és még mindig jó neki az ülés és még a mai napig meg kell neki dönteni, mert az autóban pillanatok alatt elalszik.
2012. jún. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!