Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vállalnátok újabb babát, ha...

Vállalnátok újabb babát, ha biztos, hogy a terhesség utolsó hónapjaiban feküdni kell?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék még gyereket, de biztos, hogy egy következő terhességnél kb a 6. hónaptól feküdni kéne. Segítségem lenne bőven, de mégis furdal a lelkiismeret, hogy úgy vállalnám, hogy tudom, hogy nem kis segítségre lesz szükségem.

Bevállalnátok 1-2 gyerek mellé egy ilyen terhességet?


2012. jún. 28. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

azt írod, hogy nagyon szeretnél még gyerkőcöt, és segítséged is lenne bőven. akkor nem kérdés szerintem! :)

igen!

2012. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
3 nehéz hónap, azért, hogy tesója legyen egy gyereknek? Szerintem ez bevállalható.
2012. jún. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a gyerkőcöd?
2012. jún. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy bevállalnám, főleg hogy segitség is van.
2012. jún. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha van segítség, akkor igen, egyébként nem (például én nem tudnám, mert egyszál magam vagyok).
2012. jún. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze. 3 hónapnyi áldozat semmi egy kis életért cserébe! Ha az egész család akarja, és együtt dolgoztok érte, akkor megoldható! Én bevállalnám, az én családommal, mindenben segítenének. A tiéd Te ismered, de azt írod, lenne segítséged! Szerintem igen.
2012. jún. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nehogy már lelkiismeret furdalásod legyen mert kérsz segítséget és mert elfogadsz segítséget.

Szerintem nem kérdés,hogy 3 hónap pihenés semmi egy kis életért cserébe.

2012. jún. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bevállalnám.
2012. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A családom tényleg szívesen segítene, csak én vádolom magam olyanokkal, hogy ez nem kihasználás-e velük szemben, hiszen mi akarunk gyereket, oldjuk meg mi...

Még soha nem mondott senki ilyet, csak az én fejemben jönnek elő ezek. :S


Van egy két éves lányom, és most várom a másodikat, 26 hetes vagyok. Most sokat kell pihennem, de így még elvégezhető sokminden, de következő terhességnél biztos a fekvés az utolsó 3 hónapban.

2012. jún. 29. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!