Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek a terhesség első...

Akinek a terhesség első hónapjaiban MEGJÖTT A MENSZESZE, annak hogy alakult a HŐJE? Barnázás volt vagy enyhe vérzés?

Figyelt kérdés
Mikor volt ez az enyhe mensi, akkor leesett a hő, ahogy szokott vagy csak kicsit vagy egyáltalán nem? Menses ellenére, miből gondoltad, hogy terhes lehetsz?
2010. márc. 5. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább TE miből gondolod,hogy mensi mellett terhes vagy? :)


Egyébként ha valaki terhesen menstruál,az azért másabb szokott lenni többnyire mint egy rendes mensi.Rövidebb ideig tart,halványabb stb.

Hogy miből veszik észre,hogy mensi mellett terhesek?Talán tesztelnek egyet,vagy elöbb-utóbb más tünetek miatt gyanakodnak babára.(hányinger)


Neked is azt tanácsolom,vegyél tesztet.

De ha rendesen megvan a mensid,nem vagy terhes.

Hidd el:(

9+5 hetes kismami.

2010. márc. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem 3-4 napig volt barnás,nyálkás vmi.A hőm 37,6 volt,nekem amúgy is magasabb az alaphőm.

Nem tudtam,h terhes vagyok olyan érzésem volt mintha vírust bekaptam volna,vagy gyomorrontás lenne,égett a torkom,iszonyú hányingerem volt,fáradt voltam.Mikor elmentem orvoshoz, 5 hetes terhes voltam:)

Januárban volt 6 éves a fiam.

De ne feledd mindenki más,máshogy működünk!

Sok sikert a babásodáshoz!

2010. márc. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2010. márc. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Na van baba vagy nincs baba?

10 hetes kismami.

2010. márc. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos, nincs. De az egyik válaszoló rávilágított a problémámra. Én 10 évig szedtem gyógyszert,majd 3 hónapig pihentettem, és ez az 5. sikertelen hónapunk. Viszont a menszeszem mindig 27 napra jön meg, de hónapról hónapra kevesebb. És erre írta nekem ez a kedves válaszoló (egy másik kérdésemre), hogy neki is ugyanez volt, mert túl sok volt az a 10 év, és lehet, hogy 1 év kell, hogy kitisztuljon a szervezet. Méregtelenítést és cickafark-palástfű teakombinációt javasolt. Kipróbálom, hátha segít.
2010. márc. 8. 12:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Én vagyok aki ma érdeklődtem felőled és egyben a legelső válaszoló is csak közben növöget a pocaklakóm:)

Én tudtam,hogy ha mensizel,ott nincs baba:(

Sajnálom,majd legközelebb.

10 hetes kismami.

2010. márc. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!