Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A férfiak meg érzik hogy...

A férfiak meg érzik hogy milyen nemű gyermekük születik?

Figyelt kérdés
Lehet hogy ostoba kérdés de mikor először lettem terhes sajnos nem tudták meg mondani hogy fiú vagy lány lesz a baba így mikor megszületett akkor derült ki volt párom mondta hogy ő érzi hogy kislány lesz és így is lett :) most új párom van és újra babát várok és ő már bizony előre (tudja) hogy fiú lesz. szerintetek? lehetséges hogy meg érzi? :P
2012. jún. 29. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Most ne nevess ki, de én a fiunk mellé lányt akartam, szerettem volna. Amikor szóba került a baba dolog, mondtam a férjemnek, h csakis akkor vagyok hajlandó védekezés nélkül lenni vele, ha tutira x kromoszomájú kiskatonák lesznek! azt mondta, h most nem érzi azt, ne legyünk csak gumival együtt. Rá két napra mondja este, h most azt érzi, h tutkó kislányok a katonák....Na, mondom oké, legyen....:D /persze ez peteérés környékén volt/

Abból baba is lett, mert 1 hónapra rá ott volt az erős kétvonalas teszt a kezemben....A 16. heti uh-n pedig tényleg puncit látott a doki... és valóban lány is maradt :) /Mondjuk ha fiúra sikeredik, akkor se adtam volna vissza!!!/

2012. jún. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%

Szia!

Nekem is megmondta párom, hogy kislány lesz, mondjuk kislányt is szerettünk volna mi is! Mikor szóba jött a baba téma, mindig mondtam, hogy na akkor próbálkozzunk, de mindig mondta, hogy még ne, még ne! Egyszer a sokadik ilyennél azt mondta, jó! Kislányt várunk! Mondjuk én már közöltem vele, hogy a második baba is kislánynak kell, hogy legyen! Nem vagyunk fiú pártiak! :)

39 hkm

2012. jún. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A férjem nagyon fiú párti, így természetesen kisfiút szeretett volna elsőnek. Az lett :) mondta is, de én nem akartam elhinni... A második babánál az első uh-on annyit mondott, hogy szerinte kislány mert olyan lányos formájú és szopja az ujját :DDD (az a 8 hetes paca :DD) És hogy nem lehet még egyszer ekkora szerencséje, hogy két fia legyen... a második is kisfiú, kiköpött mása a nagynak :) Tehát nem mindig jön be a megérzésük :)
2012. jún. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) aranyos kis történetek :) hát én elsőnél sem éreztem meg hogy mi lesz :P de a párom nagyon szeretne egy kisfiút kérdem tőle de mi lesz ha lány lesz hát.. (néma csend) majd meg szólal.. meg fogok őrülni 3 nővel :)))
2012. jún. 29. 18:24
 5/6 anonim ***** válasza:
De aranyos :) Az egyik barátnőmnek 4 (!) lánya van :) Ott mit szólhat akkor az apuka?
2012. jún. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az elso babanal az uh-on lanyt mondtak. A ferjem pedig mindig mondogatta,hogy O tudja,hogy fiu lesz. Neki lett igaza,fiunk szuletett :)

Most varjuk a masodik babat. Most nem volt olyan biztos de azert azt mondta,hogy szerinte lany. Nem jott be, ismet fiut varunk :)

2012. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!