Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy mondtátok el a párotoknak...

Hogy mondtátok el a párotoknak hogy érkezik a baba?

Figyelt kérdés
Meglepi volt? Volt hogy ezt a hírt kapta ajándékba névnapra, karácsonyra stb? Vettetek vmit mellé? (kiscipő, zokni stb) Meglepiként szeretném, és erre keresek ötleteket! Köszönöm.
2011. febr. 8. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1. lányom.

felhívtam negyed hatkor reggel :

drááááááááágám gyerekünk lesz!


2.fiam.

tudta mert nagyon terveztük...


meglepi? megvárhatod valentin napot egy képeslapba is lehet tenni a tesztet,

cipőcske zokni is jó.

küldesz neki egy dalt ha tudod hogy hallgatja a rádiót


csináltathatsz pólót:

[link]

2011. febr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi!!! :):):)
2011. febr. 8. 14:22
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első babánál a tesztet együtt csináltuk, mármint kihoztam a wc-ből és együtt vártuk, hogy mi lesz:-) Izgi volt:-)

A második babát most várom, ezt egész egyszerűen telefonon mondtam el, mikor elindult munkába, még autóban volt, azért felkészítettem, hogy figyelj az útra, meg fogd erősen a kormányt, fontosat kell mondanom:-) Nem bírtam ki estig, amúgy a tesztet akartam neki csak odaadni, de olyan izgatott voltam:-)

Ha meglepinek akarnám, elmennénk étterembe valentin napra és ott mondanám el, hogy érkezik szerelmünk gyümölcse:-)

2011. febr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Másodszorra vagyok terhes, de nem tudtam egyszer sem elmondani, mert a férjem simán számon tartja, hogy mikor kell megjönnie. Úgyhogy nem volt meglepi, ő hamarabb izgult, mint én. :-)
2011. febr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig hétfőn szokott megjönni, és kedden már mondtam neki, hogy lehet van valami, csak iszonyatosan fájt a hasam, így úgy gondoltam, nem baba, csak valami miatt késik!De ekkor azt mondta, hogy 10* annyira szeretne ha terhes lennék!

Szerdán még jobban görcsöltem este, így csütörtökön be mentem anyósommal a dokihoz, aki egyből kórházba küldött!Húgyhólyaggyulladásom volt, de közben ki kellett deríteni hogy babát várok, hogy milyen gyógyszert adhatnak :)És babás voltam!Egész délután hívogattam, hogy siessen nagyon!Ő végig azt hitte, hogy annyira fáj azért mondom!Anyósomékhoz mentünk haza, ott vártam meg este a férjem, és mikor belépett, és felugrottam, és annyit mondtam neki: Mostmár 10* annyira kell szeretned! Emlékszeeel...."

És emlékezett, nagyon megölelt, és könny szökött a zsemébe!

Csodállak hogy kibírod hogy nem mondod el... :)én is már most a valentinnaphoz kötném a helyedben!Képeslappal, és írdd úgy alá, hoyg a Te neved, és még mellé a kisbabád, vagy egy kis kéznyomod készíts oda!


Én azt hogy kislány lesz azt úgy mondtam el, hoyg paradicsomlevest főztem, mindig betűtésztával kell, és kiraktam a tányér szélére a lánynevet, és hogy szeretlek!


Sok boldogságot :)

2011. febr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Első babánál a teszteket adta oda úgy hogy becsukta a szemét és mikor kinyitotta ott volt a 3 + teszt.


Második babánál: épp hárman a lányunkkal feküdtünk az ágyunkban egy reggel és játszottunk, mikor mondtam, hogy jövő nyáron már négyen fogunk így hancúrozni. :) Hát a lélegzete elállt, pedig terveztük Őt is. Nagy öröm volt.


Gratulálok a babához!

2011. febr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, javítok: adtam oda
2011. febr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szia,


nálunk egy pénteki napon volt, reggel 6-kor keltem, mert nem bírtam aludni az izgalomtól, 4 napja késett, tervezett baba volt... megcsináltam a tesztet, de ahogy letettem én már rögtön láttam a 2 csíkot, viszont annyira -nem is tudom- megijedtem, hogy kiszaladtam, becsuktam a fürdő ajtaját és kivártam a 3 percet. amikor vissza mentem és láttam a két csíkot szinte ordítani a papírról, akkor elkezdtem sírni és csak annyit tudtam mondani, hogy: Apa meszelheted a garázst!! :) párom szobafestő-mázoló és akkoriban ment a Renault reklám, ahol a kispapa a garázst meszelte :) a kis ördögfiúkánk már 2 éves múlt :)


Ági

2011. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor megcsináltam a tesztet, és +-t mutatott, annyira meglepődtem, hogy csak annyit tudtam neki kinyögni, hogy "gyere, ezt meg kell nézned". :) Pedig nem így terveztem. Vacsorát főztem volna, és az egyik lábosba egy kis cipőt tettem volna, rá egy fedőt, és megvártam volna, míg leveszi a fedőt. Biztos akkor is nagy lett volna a meglepi, de azért így is hatásos volt. :)

2011. febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Brigitta04 ***** válasza:
100%

Szia.

Igaz a vége nem tul hapy de azért leírom.Mindketten szerettük volna a babát pont abban a hónapban nem is foglalkoztam a napokkal.Aztán csak rájöttem késik a dolog igy csináltam tesztet kedd hajnalban.Még aznap elmentem dokihoz aki megerösitette igen babát várok.Nehéz volt megállni,hogy ne hívjam fel őt,külföldön dolgozott.De gondoltam pénteken ugyis jön haza majd akkor lesz a meglepi.Hajnalban ért haza elötte pár óráőval csináltam még egy tesztet és azt adtam oda neki.Örült folyamatosan a hasam simogatta!Aztán eltel 2 hét és ugy gondolta ÉN nem állok a dolgokgoz ahogy szerinte kellene és válaszak ha megtartom a babát akkor vége kettönk között.Eljöttem életem legjobb döntését hoztam!Van egy pont ma 8 hónapos gyönyörö kisfiam!!!:)

2011. febr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!