Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki hozza az ajándékot karácson...

Ki hozza az ajándékot karácsonykor? úgy értem mit mondtatok a gyereknek? TÉlapó, jézuska, szülők, stb.

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 18:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
én mindenkinek zöld kezet adtam...
2009. júl. 10. 13:48
 12/14 anonim válasza:
76%
December 6-án a Mikulás jön, Télapó. Karácsonykor az Angyalkák és a Jézuska hoz ajándékot a katolikus vallás szerint. Sajnos, itt amerikában már nem lehet kimondani a Karácsony szót, hanem kellemes ünnepet kell kivánni.Legalábbis ajánlott. Igy ez szép lassan elfogadottá válik, és megszűnnek az igazi hagyományok. A Télapó, Santa jön, és nincs december 6-ai megemlékezés.A Santa, a Karácsony inkább arról szól, hogy minél többet vásároljanak az emberek, üzlet, ezáltal elveszitette eredeti jelentését, értékét. Mi a magyar hagyományokat követjük. Ajánlom minden magyarnak a hagyományaink ápolását, megtartását.
2010. dec. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Utolsó, - köszönöm! :)

Boldog Karácsonyt!

2010. dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

én 7éves vagyok.tényleg a szülők hozzák az ajándékot...anya azt mondta még mikor élt hogy a jézuska apa is meghalt.

ameli a nevem

2012. dec. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!