Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák smink nélkül kimentek...

Anyukák smink nélkül kimentek az utcára?

Figyelt kérdés

Ma megkaptam az egyik ismerős anyukától hogy hogy merek az utcára kimenni smink nélkül. Nem rosszindulatból mondta,de kicsit szíven ütött,mert az az igazság hogy soha nem festem magam,de tényleg semmit nem teszek az arcomra.

Nem érzem szükségét! Szerencsére szép a bőröm. Csak akkor teszek fel szemspirált,szájfényt ha elmegyünk szórakozni. Máshová nem!



2012. jún. 29. 19:23
1 2 3
 1/25 Sókristály ***** válasza:
87%

Dettó, mint Te. Maximum alkalomra szempillaspirál. Én inkább sminkkel nem mennék ki, annyira idegen tőlem :-)

Meg ebben a melegben nem is lehet valami egészséges a bőrnek.

Valószínűleg tényleg nem volt rosszindulat az ismerősöd szavaiban, inkább olyan "de jó neked, hogy nem kell sminkelned".

Nyugi, vagyunk néhányan rajtad kívül.

2012. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%

Én előtte sem rajongtam az ilyenekért, de most sem! Párom mindig azt mondja természetesen vagyok a legszebb, és nekem az számít, hogy ő neki megfeleljek! Ahogy te jónak érzed magad, úgy tedd! :D

39 hkm

2012. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%

Igen, kimegyek nélküle, szerencsémre nekem is szép a bőröm (köszi fogamzásgátló!).

Akkor szoktam szempillaspirált, szemceruzát használni, ha a férjemmel és a gyerkőccel jobban kimozdulunk, de egy mezei bolthoz, sétához feleslegesnek érzem. Egyébként is olyan dög meleg van, egyszerűen leolvadna rólam.

Full sminket akkor csinálok, ha valóban alkalom van rá.

2012. jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%
A szememet mindig kifestem, télen sminkelek. Már hozzászoktam. Nekem ez nem természetesen is szép vagyok kérdés, mert a smink mindig szebbé tesz. Egyébként amitől nyúzott tud lenni valaki kinézete, ha a haja nincs rendben.
2012. jún. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%

nem. Muszáj valamit felkenni, mert igen nyúzott vagyok nélküle. De ebben a melegben csak alapozót, púdert szoktam, minimálisat, mást nem, mert úgyis csak lefolyna. Rúzst, szemhéjfestéket soha nem használok.

Ha szép a bőröd, szerencsés vagy, ebben az esetben én sem rontanám el sminkkel. Nem vagyunk állandó rivaldafényben, hogy mindig puccba legyünk vágva. Játszóra minek full smink?? Nem beszélve arról, hogy ahhoz fel is kellene csinin öltözni.

2012. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért igen, kimegyek nem vagyok ennyire fanatikus. De legtöbbször én is teszek fel vmit az arcomra, egy színezett hidratáló és korrektor a minimum meg egy szempillaspirál. 3 kicsi gyerekem van 5 éve nem aludtam egy éjszakát se át, és nem is leszek fiatalabb:) extra nyúzott a fejem alapjáraton.

Ja és nem is szép a bőröm mert már nem szoptatok viszont gyógyszert nem szedhetek már.

2012. jún. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
69%
nem nem megyek ki...de ez már megszokás, reggeli mosakodás fogmosás pisilés része hogy kihúzom a szemem,kifestem a pillám, alapozót kenek és szájfényt rakok...ha itthon mosogatok akkor is, jobb érzés a tükör mellett elmenni is, és reggel ez kb 2.5 perc
2012. jún. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
65%

Mindig sminkelek!!!

Ha makulátlan bőröm lenne akkor nem tenném,de alapozó,pirosító nélkül hullafehér és sápadt vagyok!

2012. jún. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Persze, kimegyek, sőt általában úgy megyek ki. Ilyenkor nyáron nem bírom az alapozót a bőrömön, a piros foltokra szoktam pici korrektort tenni és színtelen szájfényt, esetleg minimális pirosítót, de hétköznapra ennél többre nincs igényem. Ettől még nem gondolom , hogy igénytelen lennék mert van aki sminkkel is rondább nálam :-D

Spirált és szemhéjpúdert, rúzst akkor használok, ha megyünk valahova, ami nem a sarki kisbolt vagy a játszó, hanem mondjuk egy nagyobb vásárolgatás vagy étterem, városnézés stb.

2012. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%

Nem! Borzasztó a bőröm, amin már csak a "hideg föld pakolás" segíthet.

nagyon rosszul érzem magam smink nélkül, és irigylem azokat, akik megtehetik, hogy nélküle mennek utcára. :(

2012. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!