Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Változott a ciklusotok terhess...

Változott a ciklusotok terhesség/terhességek után? Eltolódott, gyakoribb, ritkább?

Figyelt kérdés
A harmadik babám születése óta 24 naponként menstruálok, korábban ez 38 nap volt. Volt így másnak is?
2012. jún. 29. 21:42
 1/5 Bubu18 ***** válasza:
Igen.Nekem nagyon rendszertelen.Van hogy 20 nap van hogy 42 zavaró. Joó pár teszt rá is ment
2012. jún. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem visszaállt a 30 napra, de a 2. napon meg tudnék őrülni a fájdalomtól. Ez eddig nem volt.
2012. jún. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ja hát ez meg a másik dolog hogy mióta csak mensiztem nem fájt nem görcsölt, 4 napig tartott össz. talán ha 2 csomag betét elment.

Most előtte egy nappal tök hülye vagyok, ideges, feszült fáj a hasam és első 2-3 nap mennyiségre is nagyon sok, vagy 4-5 csomag betét elmegy, nem tudom hogy vajon ez normális e hogy ennyire gyökeresen megváltozik.

Azt már hallottam hogy akinek nagyon fájt az szülés után elmúlhat de visszafelé még nem..:(

2012. jún. 29. 21:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Első baba előtt soha nem volt rendszeres, csak amikor fogamzásgátlót szedtem. A két szülésem között próbálkozott beállni, 26-32 nap között ingadozott. Most szinte napszakra pontosan, 28 naponta megjön.

Abban szerencsém van, hogy soha nem voltam görcsölős fajta, ez meg is maradt mindig. Terhesség alatt kérdezte az orvosom, vannak-e menstruációs jellegű görcseim, és meg mondtam neki, hogy nem tudom az milyen.

2012. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szülés előtt percre pontos 28 napos ciklusaim voltak, azóta 24-37 nap között ingadozik. A mennyisége nem változott, 4 nap összesen, első 2 nap erősebb, 3. nap normál, 4. nap szinte már semmi. Első nap fáj a hasam, előtte ez nem volt, de kibírható.
2012. jún. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!