Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így rossz...

Szerintetek ez így rossz lenne a lányomnak vagy az apjának?

Figyelt kérdés

Lányunk 9 hónapos, el szeretnék járni tornászni. Úgy beszéltük meg a férjemmel, hogy heti 3x mennék, reggel a szoptatás után.


8-8:30 körül találkoznánk a villamosnál, férjem menne dolgozni mi a lányunkkal haza vagy boltba.


Barátnőm szerint ez így rossz lenne a lányomnak és megterhelő az apjának.


Szerintetek?


Kérlek azt ne javasoljátok, hogy otthon tornázzak!


2012. júl. 1. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond. Nekem tanfolyamra kellett járnom, igaz ritkábban, de ilyenkor egész napra mentem és az apja volt vele. A szopi is kimaradt, mert annyira korán kellett indulnom.
2012. júl. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így teljesen okés
2012. júl. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem rég olvastam egy ugyanilyen kérdést, hogy a férjenek ez nem jó. hát nem tudom, oldjátok meg valahogy.
2012. júl. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi megterhelőt nem látok benne se a babára, se a férjedre nézve, de persze ezt leginkább a férjed tudja megmondani. Ha ő pl. az a típus, akinek amúgy is reggel hatkor kipattan a szeme, és kényelmesen elkészül a baba öltöztetésével is munkába menet előtt, akkor semmilyen problémát nem fog okozni neki. Ha viszont az utolsó pillanatig szokott aludni reggelenként, akkor nem kizárt, hogy az első pár nap után igen csak morcos lesz.
2012. júl. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel semmi probléma nincs,szerintem senkinek sem megterhelő.
2012. júl. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!