Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy beszéljem le páromat...

Hogy beszéljem le páromat erről a fiú névről?

Figyelt kérdés
a Farkas nevet szeretné adni születendő babánknak... én hallani sem akarok róla.. de ő ragaszkodik hozzá..
2012. júl. 1. 13:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
esetleg második névnek?
2012. júl. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
Mond, hogy majd a következőt ő szüli és annak adhatja.
2012. júl. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
*mondd
2012. júl. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
köszi erre nem is gondoltam :)
2012. júl. 1. 13:12
 5/19 anonim ***** válasza:
23%
Add második névnek! Ha annyira szeretné ne vesd el csak azért mert neked nemtetszik! Az én fiamnak is két neve van pont ezért,az apja igy hivja én meg ugy..hallgat mind a kettőre! nemvesztesz semmit csak maximum jót teszel a pároddal avval hogy nem teljes mértékben a te döntésedet veszitek figyelembe..
2012. júl. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
igazad van.. csak hát milyen név az a Farkas?! :/ De második névnek jó lesz :)
2012. júl. 1. 13:15
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
Mondj neki egy rettenetes nevet, hogy pl most hallottad/olvastad, és mennyire megfogott. Aztán mikor kiborul, akkor közöld vele, hogy egy-fene elfelejted, de viszont cserébe találjatok egy közös nevezőt :))
2012. júl. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%
Mondd neki, hogy rendben, de a kislányotok Piroska lesz akkor:DDDD
2012. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
23%

(fili)

Azon ritka eredeti magyar nevek közé tartozik, amiket nem szorítottak ki a keresztény nevek. A Farkas nevet, ha ritkán is, de a középkor óta használják.Az 1990-es években szórványos név, a 2000-es években nem szerepel a 100 leggyakoribb férfi név között.

Nem írtad a vezeték nevet, nem tudom mi bánt ezen.

Százszor szebb azoknál a szörnyű idegen neveknél amiket manapság adnak az anyukák a gyerekeiknek.

Volt egy pár nagy tudós is aki ezt a nevet viselte.

Bólyai Farkas, Kempelen Farkas. Legalább egyedi és nem szaladgál sok gyerek ezzel a névvel. Hasonló a Leó név is, amin szintén vsz. kiadnátok.Ne nézd a falka szellemet, hogy mi a divat.

Ha adsz egy másik nevet is a babádnak később Ő dönthet melyiket használja.

Valaki itt arra biztat, hogy ha a férjed szüli a másikat majd annak Ő adhat nevet. Üdvözlöm a hölgyet vsz. "harmonikus" kapcsolatban élhet a társával, ha egyáltalán van neki. Jó fej lehet a férjed, nem kitolni akar a fiatokkal, hanem egy "király" nevet talált neki:))

2012. júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
nekem a farkas az egy állat nem pedig név... mikor kis 15hónapos lesz és a játszótéren vagyok neki majd milyen ciki lesz úgy szólítani hogy Farkas gyere ide adok inni..vagy nem tudom neki is csaK azért tetszik mert a kedvenc állata az a farkas 2.névnek meg kaphatja.. vagy választ mást. a Leó-val meg semmi bajom amúgy.. annyi gyönyörű fiú név van nehogy már Farkas legyen
2012. júl. 1. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!