Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekek barátok, szülők...

Gyerekek barátok, szülők fasírtban?

Figyelt kérdés
Volt már részed ilyen szituációban?
2010. júl. 8. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Miiicsooodaaa????:S Az első 3 szó közt se találom az összefüggést, hogy ez miféle szituáció, de fasírt?!?!?! Én ezt nem értem :(
2010. júl. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én értem. Tehát pl. van a gyerekednek egy jó barátja, de ti nem vagytok jóban a barát szüleivel?

Nálunk ilyen nem volt, de túl nagy barátságok sem a haverok szüleivel.

2010. júl. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%

Én úgy értelmezem, hogy egy családon belül a gyerekek (testvérek) jóban vannak, míg a szüleik nem.


Nem, nem voltam még ilyen helyzetben.

2010. júl. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A 2. válaszoló értette pontosan a kérdésem lényegét.
2010. júl. 8. 11:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Én még végig se olvastam,már értettem,hogy mit kérdez a kérdező!

Kérdésedre,nem még nem voltunk ilyen helyzetbe,de szerintem attól,hogy te valakivel nem vagy jóba,attól még a gyerekeitek miért ne játszhatnának együtt?

2010. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom. Sajnos a kis barátnő apukája nem szimpatizál a férjemmel, ezért úton-útfélen kitalál minden hülyeséget, hazugságot, előttünk meg mintha minden szép és jó lenne. Ezt eddig nem is sejtettük, csak pár hete... nagyon rosszul esett, és félek, hogy a gyerekek barátságára ez rányomhatja a bélyeget... ha rajtunk múlik, biztos nem.
2010. júl. 9. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!