Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet buta kérdés, de ugye...

Lehet buta kérdés, de ugye szeret a kisfiam?

Figyelt kérdés

20 hónapos,igyekszem jól nevelni.Sokat puszilgatom,ölelgetem, ő is megölel meg mondja,hogy "sze,puszi"

Elég sokat vagyunk anyuméknál,ezt a nagy meleget nem bírom otthon, 16 hetes pocakos vagyok és otthon 34 fok van,anyuméknál van klíma.Tesómék elég sokat foglalkoznak fiammal, jóformán olyan mikor a mamáékhoz megyünk, mintha haza mennénk.Ennek örülök,persze,mert bármikor rájuk hagyhatom,nagyon jól elvan velük.Csak már napok óta az motoszkál a fejemben, hogy én is csak "egy vagyok a sok közül".Mikor rászólok, vagy valami nem tetszik neki,nem engedek meg neki valamit, akkor azt kiabálja, hogy "mama-mama",mintha hívná,hogy "mentse ki".De persze ha valamit nem engedek,akkor azt mama sem engedi, szóval nem tudom miért van ez.E mellet ha elesik, vagy fájdalom éri,rögtön engem kér.

Jaj bocsi, hogy hosszú lett a kis lelki litániám,nem tudom miért vagyok ennyire labilis érzelmileg, de annyira szeretem fiam, hogy most is mindjárt sírok, és úgy szeretném ha úgy igazán nagyon szeretne, mint én anyukámat.


2012. júl. 8. 15:51
 1/2 anonim válasza:
mindenki szereti az anyukáját, akármilyen ember is legyen, még ha tagadni akarná is.
2012. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! A fiad biztosan nagyon-nagyon szeret téged! Jó anya vagy és mindent jól csinálsz, ne aggódj!:) Minden jót nektek:)
2012. júl. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!