Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Depressziós anyukák! Hogyan...

Depressziós anyukák! Hogyan "vettétek rá" magatokat, hogy elmenjetek orvoshoz? Használ-e a therápia, jól vagytok?

Figyelt kérdés
Még nem diagnosztizálták nálam, de tudom, hogy nekem is ez a betegségem. Félek ha elkezdek gyógyszert szedni, nem tudok dolgozni hetekig a kábultásgtól (anyu is szedte, 2 hétig csak szédölgött és rosszabbul volt, mint elötte).

2012. júl. 9. 07:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Internet, kiböngészed a doki telószámát és rendelési idejét, felemeled szépen a telefont, felhívod a számot és időpontot kérsz. Ennyi. :)
2012. júl. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ, de ezt én is tudtam :)

nem teljesen erre vagyok kíváncsi :S

2012. júl. 9. 07:35
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szántam magam rá, mikor fizikai tüneteim lettek. Először csak úntam magam itthon a gyerekkel, hogy mindig ugyan az volt a program, reggel keltünk, megfőztem, séta,, bolt, délben alvás, majd délután megint séta, nem volt barátnő, kihez szólni, férjem 5-kor ment, 8- kor jött, hétvégén is dolgozott.

Elkezdtem szédülni, majd felment a pulzusom, pánik félelmem lett, azt hittem meghalok!

Elmentem a háziorvoshoz, írt beutalót a kardiológiára, ott megvizsgált az orvos, azt mondta Makk egészséges vagyok, kikérdezett hogy telnek a napjaim, ő mondta ez depresszió, annak ellenére hogy 1 éves a gyerek.


Azt tanácsolta menjek el heti 3x mondj terembe, barátkozzak, mozduljak ki!

Na megoldottuk a férjemmel, mikor haza ért, elmentem este konditerembe, játszótéren egy szimpatikus anyukával elkezdtem beszélgetni, egy idősek voltak a gyerekek, másnap is találkoztunk, majd áthívtam ők, ők vissza hívtak, össze barátkoztunk, azóta együtt járunk erre arra.


Nekem ez segített, kilendített a hètköznapokból, nem volt időm azon agyalni hogy beteg vagyok, meghalok, és akkor mi lesz a gyerekkel míg haza nem ér a férjem. Annyira magam alatt voltam, mindig tettem ki neki egy üdítőt, kekszet, ha meghalnék legyen mit ennie , míg haza nem érna férjem!

Nagyon rossz volt, mikor be dobogott a szívem, 120 volt a pulzusom, azt hittem meghalok, fulladtam...


Szerencsére ez a kimozdulás segített, nem kellettek gyógyszerek, csak változás, barát...

2012. júl. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!