Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitévő legyek? A férjem...

Mitévő legyek? A férjem többször megütött már, nagyon hirtelen haragú, agresszív. Van egy 5,5 hónapos kisfiunk is. Többi lent.

Figyelt kérdés
Ő nem akarta a babát,és mikor megtudta,nekem esett és megvert. Terhességem alatt is többször kaptam tőle. Mindenért megsértődik,és azt mondja,hogy én vagyok a hibás és megérdemeltem,legközelebb is kapok.A fiunkat is bántani fogja? Lehet attól, hogy az anyja elhagyta és rajtam tölti ki a dühét? Elválni nem merek,mert a szüleimnél lakunk,nincs munkám még,nem tudnám a babát egyedül felnevelni,és azt mondta a férjem,hogy elveszi a babát ha el merek válni. Mikor épp jó kedve van,akkor mindig mondja hogy sajnálja,és nagyon szeret,de nem hiszek neki. Kérlek segítsetek,mit tehetnék?

2012. júl. 12. 11:43
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
82%
azonnal menyj el onnan és a családvédelemhez fordul é sanyaotthonba menyj pakolj össze és fuss menekülj!!!
2012. júl. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
92%

Én kiadnám az útját!

Megverne, azonnal pakolnál össze a ruháit, és dobnán ki az ajtó elé!

Szüleiddel laksz, kapod a Gyest+családi pótlékot, ami kb. 40.000 Ft. Ebből a picinek a pelenka havi+ a tápszer havi 15.000 Ft, a 25.00 ha haza adod kajára a szüleidnek ha kérik, akkor nullát vagy, de legalább nyugalomban, nem kell stresszelned

2012. júl. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 szandii<3 válasza:
100%
Szerintem ha egy férfi egyszer megüt egy nőt az többször is megfogja...ahogy te is írtad,hogy többször is előfordult..ha ezen nem tud változtatni akkor szerintem mindenképp az a legjobb megoldás ha külön váltok..és ez nem csak a te érdeked hanem a gyermeké is.. szerinted a kisfiatoknak előnyére válik ha olyan helyen nő fel ahol folyamatos veszekedés verekedés megy?
2012. júl. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Folyt.

Ha elváltok, ezek után hogy ver téged, biztos te kapod meg a gyereket!

Az apuka fizetheti a gyerektartást, ami már megmarad neked, miután a babának megvették mindent, és haza is adtál, azt félre teheted, vagy ruhára, erre arra amire kell elég.


Az anyagiakk miatt így nem aggódnék, nem nagylábon de megélnénk a picivel!

2012. júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egy ilyen ember nem fog megváltozni!Mind a gyermeked,mind a te kiegyensúlyozott nyugodt élethez való jogod érdekében LÉPJ KI EBBŐL!Gyámügyön családsegítőknél,biztos hogy segítenek neked,és az is biztos hogy a babátokat nincs az a bíróság aki neki ítélné!Nagyon sok erőt és kitartást,bátorságot kívánok neked ehhez,hidd el megéri!
2012. júl. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Még most menj el. Többször is látogattam önkéntes segítőként olyan otthonokba ahol vert, bántalmazott nők laknak gyerekkel. Hidd el mindegyik azt mondja, hogy idejében kellett volna megszabadulni a párjuktól...
2012. júl. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Mi itt a kérdés? Mondd el a szüleidnek, aztán vágjátok ki onnan a férjed! Most biztos, hogy le leszek pontozva, de soha nem értettem meg az ilyen embereket. Hogy tudod eltűrni, hogy bántalmazzon? Ha nem mersz lépni, akkor megérdemled! Biztos, hogy egy ilyen agresszív állat bántani fogja a gyereket is! Indokot biztos, hogy találni fog: sírás, nem alvás, kaja kiköpése, játék széthagyása... Azon meg ne aggódj, hogy elveszik tőled a gyereket, Magyarországon nagyon ritkán fordul elő, hogy ne az anya kapja meg a gyereket. A szüleid biztos, hogy segíteni fognak, ha őszintén beszélsz velük. Mondjuk, ha én ilyen helyzetben lennék, nem lennék teljesen őszinte a szüleimhez, mert akkor nem kerülne ki onnan élve a férjem. Apám tuti, hogy agyonverné és elásná a kertben.
2012. júl. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Szüleidnél laktok.Nem értem ezt a szüleid nem látják?Vagy eltűrik.Apukám kirakná a szűrét,még ha én nem is mernék lépni.Szerinted egy ilyennek ítélnék a gyereket??Még meg se add azt az esélyt,hogy megüsse a kisfiatokat.Pakold össze a cuccait és fel is út-le is út.Nagyon útálom mikor valakire kezet emelnek..:S:S
2012. júl. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek két ember közös döntése kell hogy legyen. Ő nem akarta, te igen, innentől nincs miről beszélni. Válj el és kész
2012. júl. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
menekülj, mert agyonver. A szüleid vakok, nem látnak semmit? Ha meg ilyet mond, hogy megérdemled, akkor egy idő után már mindenért meg fog verni, ha olyan kedve lesz. A babát meg nem fogják neki odaadni, nyugi.
2012. júl. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!